Samsung 3D LED TV Commercials...

Πολύ ωραία η πρώτη διαφήμιση.

Οι 3D τηλεοράσεις είναι το μέλλον. Ελπίζω να είναι όμως και οικονομικά προσιτές όταν θα κυκλοφορήσουν...
 
Λοιπον εχουμε και λεμε! Samsung+led+3D = Αισχος! Το LED ειναι απατη και εχει χειροτερη εικονα απο πλασμα.

Οποιος αποφασισει να αγορασει 3D τουλαχιστον πρεπει να παρει 50 ιντσων τηλεοραση!

Γιατι με τις 32,37 και 42 για να δεις 3D πρεπει να εχεις τουλαχιστον αποσταση απο την τηλεοραση 1,20 μ. Γι'αυτο περιμενετε λιγο ακομα ;)
 
Λοιπον εχουμε και λεμε! Samsung+led+3D = Αισχος! Το LED ειναι απατη και εχει χειροτερη εικονα απο πλασμα.
Γενικά πως συμπεριφέρονται οι LED σε μικρότερες αναλύσεις?

(π.χ σε PS2, xbox κλπ)
 
DarkSynbios είπε:
Λοιπον εχουμε και λεμε! Samsung+led+3D = Αισχος! Το LED ειναι απατη και εχει χειροτερη εικονα απο πλασμα.
Οποιος αποφασισει να αγορασει 3D τουλαχιστον πρεπει να παρει 50 ιντσων τηλεοραση!

Γιατι με τις 32,37 και 42 για να δεις 3D πρεπει να εχεις τουλαχιστον αποσταση απο την τηλεοραση 1,20 μ. Γι'αυτο περιμενετε λιγο ακομα ;)

Περίπου τόση απόσταση έτσι κι αλλιώς πρέπει να έχεις για να "καταλάβεις" hd content :p
 
Captain Kal είπε:
Γενικά πως συμπεριφέρονται οι LED σε μικρότερες αναλύσεις?(π.χ σε PS2, xbox κλπ)
Mην περιμενεις πολλα. Για κονσολες ρετρο οι τηλεορασεις πλασμα ειναι μανα! Δεν ξεφτιλιζουν την εικονα οπως της LCD.
 
Και αυτο φαινεται τρομερα ενδιαφερον.

Απο αρχες σεπτεμβρη..

 
Κυκλοφόρησε μόλις η νέα σειρά D της samsung

Μοντέλα

D 5000

D 5500

D 6100

D 6500

D 7000

D 8000

Από την σειρά 6100 και πάνω όλες είναι και 3D ακόμα και από τις 32 ίντσες.
 
εγω εχω την samsung 46αρα C 750 3d και ειναι μια χαρα στα 2.5 μετρα αποσταση.
 
Το ίδιο μοντέλο και εγώ...μια χαρά είναι στα 2,5 μέτρα και η τηλεόραση έχει τρελές δυνατότητες!
 
Πίσω
Μπλουζα