Sega laptops (!)

foutix

RetroNuts
Joined
5 Αύγ 2012
Μηνύματα
1.767
Αντιδράσεις
1.234
Περιδιαβαίνοντας στο δίκτυο έπεσα πάνω σε αυτό

The Verge: Sega returns with classic console-themed laptops. http://goo.gl/mag/N254G64

Λέτε να είναι αλήθεια;

Αφιερωμένο στον γιατρό..

Υγ: ποσταρω για δεύτερη φορά σήμερα από το ίδιο site. Πιστέψτε με είναι εντελώς συμπτωματικό.
 
Η κατηφορα συνεχιζεται...να κλεισει τωρα ή να αγοραστει απο την MS. Δεν αντεχω αυτα τα πραγματα απο την μεγαλυτερη εταιρια video games.
 
Wally είπε:
Η κατηφορα συνεχιζεται...να κλεισει τωρα ή να αγοραστει απο την MS. Δεν αντεχω αυτα τα πραγματα απο την μεγαλυτερη εταιρια video games.
???? χαχαχα!!! :rofl: :rofl: :rofl: Γελασαμε παλι πρωι πρωι!! Ωραιος Wally! :p
 
Αν μου εδιναν 2 μηνακια το τιμονι, θα επεστρεφε ως σωτηρας των hardcores και με τεραστια επιτυχια...
 
Wally είπε:
Αν μου εδιναν 2 μηνακια το τιμονι, θα επεστρεφε ως σωτηρας των hardcores και με τεραστια επιτυχια...
With all due respect, boss, με όλα αυτά που διαβάζω, 2 μηνάκια δε θα έκαναν τίποτα!.....

Back on topic, εμένα πάλι η ιδέα με άρεσε! :)

Για τους retro fans (και όχι απαραίτητα τους οπαδούς της Sega μόνο), είναι όμορφο να έχουν κάτι που θα τους θυμίζει τις ωραίες εποχές! :)

Το μόνο πράγμα που με χαλάει, είναι η τιμή και η διαθεσιμότητα... Με 1.077 δολλάρια το χαμηλότερο και κυκλοφορία μόνο μέσα στην Ιαπωνία, είμαι περίεργη να δω ποιοι θα τα πάρουν... :xm:
 
Wally είπε:
Η κατηφορα συνεχιζεται...να κλεισει τωρα ή να αγοραστει απο την MS. Δεν αντεχω αυτα τα πραγματα απο την μεγαλυτερη εταιρια video games.
Ρε τι μου θυμίζει... τι μου θυμίζει.... :xm:

Πάει, δε τη γλιτώνω τη zombioποίηση!!!
 
Ντροπή και αίσχος... Ένα laptop με αυτοκόλλητο sega. Σιγά τα ωά!

Συμφωνώ με τον Wally...
 
Wally είπε:
Η κατηφορα συνεχιζεται...να κλεισει τωρα ή να αγοραστει απο την MS. Δεν αντεχω αυτα τα πραγματα απο την μεγαλυτερη εταιρια video games.
εεεε,κάποτε θα μπορούσε,τώρα τι σχέση έχει η ms με τη sega :p ? προσωπικά δεν θέλω κανένα από τα 2 σενάρια,μια χαρά παιχνίδια κυκλοφορεί πλέον (αν εξαιρέσεις το alien :( ) ....

τώρα,αυτό με τα themed laptops ακούγεται όντως άθλιο αλλά αφού υπάρχουν άτομα που θα τα αγοράσουν γιατί να μην το κάνει ? όπως όλες οι εταιρίες,το κέρδος αποζητά
 
Ειχαμε την commodore με την αρπαχτη που ηθελε να πουλησει linuxο-κουτα με ενα ωραιο theme, τωρα μπηκε και η sega στο χορο.

Συμπαθητικα τα λαπτοπακια αλλα απαραδεκτες τιμες.

Αντε να βγαλει και tablet με game-gear theme
 
Δεν είναι κακή ιδέα πάντως να βρώ κανένα saturn

αυτοκόλλητο για το laptop μου! χαχα...
 
Πίσω
Μπλουζα