Sega Mega Drive II - Τιμή?

Chochoholix

RetroN00b
Joined
7 Ιουν 2013
Μηνύματα
2
Αντιδράσεις
0
Καλησπερα!!

Εχω ενα Sega Mega Drive II σε λειτουργικη κατασταση με δυο χειριστηρια, 2 οπλα χειριστηρια, 6 παιχνιδια, τις οδηγιες/καλωδια κ το εξτρα κομματι που το κανει 32bit.

Μου εκαναν μια προσφορα για το πακετο αλλα δεν ξερω εαν ειναι δικαιη. Ποσο λετε οτι κανει?

(το δευτερο χειριστηριο δεν απεικονιζεται)

Προβολή συνημμένου 138434

Προβολή συνημμένου 138435

Προβολή συνημμένου 138436

Προβολή συνημμένου 138437
 
Νομιζω για το πακετο σου, 100 ισως κα λιγο παραπανω ειναι οκ.Το mega drive ii αξιζει 40-45 ευρω το πολυ, ολα τα υπολοιπα ειναι για το 32χ και τα εξτρα σου, με την προυποθεση οτι ολα λειτουργουν και εχουν ολα τα καλωδια και τροφοδοτικα.
 
100-120 Ευρω
 
Δεν φαινεται καλα το κατω-κατω παιχνιδια απο τα 4.

Σε γενικες γραμμες ειναι καλο να τα δωσεις πακετο και οχι μεμονωμενα, πανω απο 100 ευρω. Εαν για καποιο λογο τα σπασεις, περιπου παιζουν

-το md2 κομπλε στο 30αρι

-το 32Χ με το παιχνιδι του στα 50

-τα υπολοιπα 5 παιχνιδια που μαλλον ειναι κοινα, στο 30αρι.

Μην το σπασεις το πακετο ομως, γιατι το πιθανοτερο ειναι να σου μενει το md2, μιας και ηταν κοινο στην Ελλαδα και ολοι εχουν ενα.
 
Έχω περιέργεια τώρα..

Τελικά πόσο ήταν η προσφορά που είχες, πες μας...
 
Pρέπει να λείπει το τροφοδιτικό του 32x και το καλώδιο που συνδέεται με το mega drive, δεν τα βλέπω στην φώτο.
 
To καλωδιο που συνδεει τα μηχανηματα μεταξυ τους ειναι κατι "αποκλειστικο", δεν ταιριαζει απο καμια αλλη συσκευη, οποτε ειναι απαραιτητο να υπαρχει.
 
..και αν όλα αυτά δεν υπάρχουν :( , τότε αντιστοίχως ακολουθεί και η τιμή προς τα κάτω ;)

viking4a είπε:
Έχω περιέργεια τώρα..Τελικά πόσο ήταν η προσφορά που είχες, πες μας...
Παρομοίως με τον Βασίλη από πάνω ! :D

How much ? How much ? :D
 
Όπως είπε και ο mike το καλώδιο είναι πολύ σημαντικό και ουσιαστικά εκεί παίζεται το παιχνίδι.
 
Ναι καλά τα λέμε εμείς εδώ... αλλά ας μας πει και ο Chochoholix τι του είπαν ??????????
 
Η πλάκα θα ειναι να του ειπαν 200 ευρώ και να τρέχει τώρα να το πουλησει
 
Πίσω
Μπλουζα