Segata's return

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.797
Αντιδράσεις
4.291
Ναι!Ο Segata ξανα στη πρωτη γραμμη!Παντα ετοιμος να σωσει τη SEGA και να τιμωρισει τα καζουάλια! ;)

Προσφατες φωτο απο το event για το νεο Rambo απο τη SEGA!

picture.php


picture.php


picture.php


Περισοτερες pics ΕΔΩ

BTW κατι παιζει στο Flickr page Της Sega Europe...

Mηπως αν τα συνδιασουμε ολα...
 
εγω δεν μπορω να καταλαβω πως ενας λαος τοσο προοδευμενος τεχνολογικα σαν τους ιαπωνες μπορει να κανει τετοια καραγκιοζιλικια.ημαρτον
 
Βαρεθηκε να δερνει μικρα παιδια ?...και τωρα μου ρθε με το ουζι ? καλαα...
 
"Segata Sanshiro is a strange character, that SEGA created, to promote its games..."

Από το Retro Gamer #50...

:p
 
DINO είπε:
"Segata Sanshiro is a strange character, that SEGA created, to promote its games..."
Από το Retro Gamer #50...

:p
To RetroGamer #50 περιεχει και ενα αθλιο αφιερωμα στο DC ;)

ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΜΕ

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πω πω ρε συ πήρα Wii λες να με δείρει ο Segata;

Τελικά δεν είναι να απορείς που η SEGA πήγε κατά διαόλου. Ποιός ηλίθιος σκέφτηκε αυτό το πράμα για να προμοτάρει παιχνίδια και prestige μιας σοβαρής εταιρείας;;;;

ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!
 
Μια χαρά κρατιέται ο γερο-Segata. Ειδικά μετά τα νέα για το comeback της Sega με νέο Saturn, απ'ότι φαίνεται ήρθε για να μείνει ....

Για όσους θέλουν να τραγουδήσουν τον ύμνο : Segata Sanshiro - Sega Saturn, Shiro! Lyrics

Κι ένα λίνκ που ξέχασε να παραθέσει ο φίλτατος συναγωνιστής Wally , είναι αυτό της επίσημης σελίδας της πανέμορφης παρτενέρ του Segata στην παρουσίαση, ονόματι Yuki Maomi.

Pooky είπε:
Πω πω ρε συ πήρα Wii λες να με δείρει ο Segata;
Τελικά δεν είναι να απορείς που η SEGA πήγε κατά διαόλου. Ποιός ηλίθιος σκέφτηκε αυτό το πράμα για να προμοτάρει παιχνίδια και prestige μιας σοβαρής εταιρείας;;;;
Segaκιας να σου πετύχει. Καλά, άμα σε πετύχει πουθενά ο Segata θα δείς τι έχεις να πάθεις :D :D

Καλά Wii γιατί πήρες;; Δεν είχες Gamecube;;
 
@pooky και λοιποι:Ρε πατε καλα?

@Keeper:Τα ωραια κοριτσια πανε με τους Sega fans. ;)

Το thread με τις χυλοπιτες ειναι γεματο Nintendακηδες :D
 
Telamonas.stokos είπε:
Βαρεθηκε να δερνει μικρα παιδια ?...και τωρα μου ρθε με το ουζι ? καλαα...

Διχασμός προσωπικότητας είναι, ξέρω έναν καλό κτηνίατρο να του συστήσω. :D :D:D:D:D

Keeper το Wii είναι μέσα στο συμβόλαιο με τη γυναίκα.

Της πήρα το Wii με την προϋπόθεση να με αφήσει να γεμίσω κονσόλια και πισιά το σαλόνι.

Δουλεύει το κόλπο πάντως!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αρα καλά έκανα και κράτησα μόνο το saturn. :D
 
Θα καείς στη Κόλαση εσύ, θα το δεις! :D
 
Πίσω
Μπλουζα