Sky Player 360

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.903
Αντιδράσεις
3.921
Moλις κατεβασα τον Sky Player απο το Live δοκιμαστικα και χωρις πολλες προσδοκιες μιας και demo για να κατεβασεις απο το live Πρεπει να εχεις πληρωσει gold.

Παρολαταυτα τον βρηκα ακρως λειτουργικο ευκολο στον χειρισμο και με πολλες επιλογες.

Τυγχανει να εχω δορυφορικη και τα καναλια του Μερντοχ ηταν παντα η μεγαλη μου αγαπη αρχης γενομενης απο τα 80ς και το αγαπημενο τοτε Sky one.

O player του 360 εστω και σε silver member σου εχει ενα sample channel το Sky News Και το συγκρινα μεσω της δορυφορικης μου και παιζει με μονο 2 λεπτα καθυστερηση απο το κανονικο και σε fullscreen wide oθονη.

Ταινιες σπορτς και ντοκυμανταιρ για τους εν Ελλαδι θεατες απο την δημοφιλεστερη στην αγγλια πλατφορμα και το καλυτερο δεν χρειαζεσαι 3μετρο πιατο.

Ψηνομαι για gold ναι και στην χειροτερη περιπτωση αν καει το κουτι μου εχω και τζαμπα το Sky News.

Not bad M$ ,ισως στο μελλον ολοι να βλεπουμε TV με αυτο τον τροπο , μεσω streaming. :xm:

Sky-Player-Xbox-live.jpg
 
Aardvark απο που το κατεβασες? γιατι εχω Gold αλλα δεν το βρηκα πουθενα στο Live
 
Κατα πασα πιθανοτητα παιζει ρολο που οταν το πηρα ειχα βαλει ιρλανδικο account,ηταν της μοδας τοτε. :D

Αν θυμαμαι καλα γιατι παει και πολυς καιρος. :xm:
 
Εγω ειχα βαλει Αμερικανικο Account αλλα με την ενεργoποιηση στο gold μου το γυρισε σε Greece
 
Τι να σου πω ,ισως επειδη εγω Gold δεν εχω βαλει ακομα ,περιμενω την επισημη υποστηριξη. :xm:
 
Πίσω
Μπλουζα