SNESPSP TYL

Anemos

RetroActive
Joined
21 Απρ 2007
Μηνύματα
315
Αντιδράσεις
0
SNESPSP TYL

Ο τελειότερος Snes emulator που έχει πέσει στα χερια μου, και αυτό λόγο της απόλυτης συμβατότητας με τα roms games,με full ταχύτητα και τέλειο ήχο,αλλα και λόγο τις ευχρηστίας του σε αυτήν την μαγική κονσόλα το PSP.

in game πατώντας το (L) και το ® ταυτόχρονα ,μπαίνετε στο μαγικό menu του emulator όπου διαχειρίζεστε τα πάντα από θέμα χειριστηρίων,γραφικών,ήχου,saves states κτλ..,αναγραφή αποθέματος μπαταρίας του PSP και θερμοκρασία CPU!

μη ξεχνάτε.. το (enter) για κάθε χειρισμό είναι το πλήκτρο (Ο) και όχι το (X)

απλά.. ένας AΨΟΓΟΣ SNES emulator στα χερια σας.

[edit] Δεν υπάρχουν πλέον οι εικόνες/ εξωτερικός σερβερ [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
wow, με κάνει να θέλω psp...

O anti για X ε? japan μου μυρίζει
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το PSP τελεικά τα κάνει όλα..Μέχρι και Windows XP μπορεί να πάρει!!!!
 
και στο ds μπορείς να δουλέψεις snes αλλά στο psp είναι όλα τα λεφτά λόγο του πολύ καλού emulator και καλύτερου hardware φυσικά....

ps:αν δεν παινέψεις το σπίτι σου..
 
Πείτε μου τώρα ότι το PSP μπορεί να τρέξει και Amiga emulator να παίξω το It came from the desert σε handheld και το αγόρασα με την πρώτη ευκαιρία.
 
Μάριε ξεκίνα ψαχνε για psp φίλε...
 
Εγκατέστησα πρόσφατα την τελευταία (θέλω να πιστεύω) έκδοση καθώς αυτή που είχα βάλει πριν μερικά χρόνια ήταν χάλια. Πολλά παιχνίδια σερνόντουσαν και τα saves δε λειτουργούσαν σωστά. Τώρα σε κάποια παιχνίδια (π.χ. DK Country) κάποιες πίστες σέρνονται αλλά γενικά είδα βελτίωση σε σχέση με την παλιά έκδοση.
 
Σε αρκετα παιχνιδια Snes πρεπει να βαλεις frameskip 1 αλλιως δεν...
 
δεν θυμαμαι αλλα λογικα θα ειναι το 0 ή το Auto.
 
Πίσω
Μπλουζα