Star Trek 2009 USB Stick

Shock

Retired Admin
Joined
13 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.315
Αντιδράσεις
230
Ψάχνοντας σε Online μαγαζιά για μια ρέπλικα του κλασσικού phazer έπεσα πάνω σ' αυτό:

11998344x.jpg


Ένα "τεσσάρι" USB stick με σχήμα που θα εντυπωσιάσει κάθε κάθε trekie.

To ένα μέγα αν δεν κάνω λάθος είναι κατειλημμένο από την ταινία η οποία βεβαίως-βεβαίως δεν είναι σε high definition μιας και δεν θα έφτανε το stickάκι.

Φυσικά και ΔΕΝ θα το πάρω για την ταινία αλλά για το σχέδιο. Η ταινία κυκλοφορεί σε BR.
 
ρίξε κανα λινκ ρε μαν!!!!

Αν και η διαγώνιος του USB δεν με τρελάινει...
 
Τι Link? από μαγαζί?

Θα φάω κάνα ban!
 
Θυμίζει μινιατούρα από μισή Flying V :D
 
Δυστυχώς δεν...

This item can only be delivered to a UK address.

Star Trek (2009) Movie On 4GB USB Stick (Gadgets)
Υπάρχει και για Transformers
βέβαια λαβετε υποψιν και αυτο

- Computer with internet connection needed to enable movie
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βρε Αντωνη - το εδωσα το link μια γραμμη παραπανω απο το κειμενο που εκανες blockquote.

Οσο για τη διαφημιση - με τοσο DRM που εχει πανω του αυτο το stick μονο του δυσφημιζεται ;)
 
Ο μόνος λόγος που δέν θα το πάρω ειναι το DRM.

Αγοράζω μια ταινία, θελω να μπορώ να την δώ και στο σπιτι της γιαγιάς που δεν έχει internet.
 
Saulot είπε:
Ο μόνος λόγος που δέν θα το πάρω ειναι το DRM.Αγοράζω μια ταινία, θελω να μπορώ να την δώ και στο σπιτι της γιαγιάς που δεν έχει internet.
Φυσικά και ΔΕΝ θα το πάρω για την ταινία αλλά για το σχέδιο. Η ταινία κυκλοφορεί σε BR.
Δε θα το πάρεις για την ταινία αλλά για τη συλλεκτικότητα του (αριθμημένα κομμάτια) και γιατί "πρέπει" !!

Το "πρέπει" το καταλαβαίνουν φυσικά μόνο τα "τρέκια". Έχω γνωρίσει 2-3 άτομα στη ζωή μου που ήταν τόσο πολύ αφοσιωμένοι στη σειρά που είμαι σίγουρος ότι θα ξέρανε για το stickάκι πριν αυτό κυκλοφορήσει στην αγορά.

@Paspartoo

ΕΛΕΟΣ!
 
Δεν είμαι trekker, θα το επαιρνα για την συλλεκτικότητα και την ταινιά.
 
Πίσω
Μπλουζα