Star Wars [Kinect]

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.887
Αντιδράσεις
3.886
OK Εντυπωσιακοτατο και το ονειρο χιλιαδων θαυμαστων της τριλογιας παιρνει σαρκα και οστα αλλα...

Αλλα χωρις κατι χειροπιαστο για lightsaber πως μπορεις να το παιξεις;

I mean προσπαθησε εκει που εισαι στο γραφειο ,στην δουλεια,στην παραλια η σπιτι σου να μιμηθεις τις κινησεις στον αερα.

1)Αισθανεσαι ομορφα;

2)Σε κοιτανε περιεργα οι διπλανοι σου;

3)Σου πετανε κουτακια;

 
:animlaugh: :animlaugh: :animlaugh: :animlaugh: Δεν έχω δει πιο εκπληκτικό βίντεο! :animlaugh: :animlaugh: :animlaugh: :animlaugh:
 
O τυπας γνωστος ως Star Wars Kid ειχε γυρισει το ιδιωτικο video το 2002. Kαποιοι συμαθητες του του το υπεκλεψαν και το ανεβασαν στο internet. Δεχθηκε απειρες προσθηκες (μουσικη, εφε κτλ)

και ειναι απο τα πιο πολυ-ειδωμενα videos στο internet.

Tους κυνηγησε νομικα και νοσηλευτηκε και σε ψυχιατρικη κλινικη.

ΣΗμερα ειναι δικηγορος

didkaksko.jpeg
 
Ωραίος ο τύπος!!!

Και star wars οπαδός και ψυχάκιας και δικηγόρος!!!!!!!!!!!

Oh God I just found my lost brother!!!!!!!!!!!!
 
Άμα νομίζετε πως θα φαίνεστε σαν χαζοί χωρίς lightsaber η λύση είναι απλή.

Xbox 360 + Kinect + Star Wars (Kinect version) + αυτό εδώ

και έτσι έχετε όσο περισσότερο ρεαλισμό γίνεται. Κάνει και ήχους :rofl:

Ελπίζω μόνο το Kinect να μην έχει προβλήματα να ακολουθήσει σωστά την κίνηση όταν κρατάς κάποιο αντικείμενο. :p

Άμα θέλετε για extra ρεαλισμό αγοράζετε και αυτό και δεν φοβάστε τίποτα... πάρα μόνο μην καλέσουν οι γείτονες τη ψυχιατρική κλινική...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
XA XA XA!!!!!!!!!!

Το κράνος το έχει ο ανηψιός μου!!!!!!!!!!! ΟΕΕΕΕΕΕΕΕοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Μια φορά είχα βγει στο δρόμο φορώντας το, μαζί με μακριά μαύρη καπαρτίνα και ένα φωτόσπαθο στο χέρι (από το Wii) κυνηγούσα τον ανηψιό μου και του φώναζα: "Luke I'm your father"!!!!!!!!!!!!!!

To κράνος αλλοιώνει τη φωνή που βγαίνει διαφορετική!!!!!!!!!!!! Σαν του τρισμέγιστου Darth.

Δεν χρειάζεται οι γείτονες να φωνάξουν τη ψυχιατρική, το έκαναν οι γονείς μου.......
 
Πίσω
Μπλουζα