SUPER ποδόσφαιρο 1986-1987

Lord_Makro

RetroMaNiaC
Joined
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
642
Αντιδράσεις
206
Λοιπόν αρχίζω να σκανάρω σιγά σιγά τα διάφορα καρτελάκια που έχω από τη δεκαετία του '80.

Ξεκινάμε με τη σειρά SUPER ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ 1986-1987 με καρτελάκια (μεγαλούτσικα σε μέγεθος) με τους παίχτες των ομάδων Α' και Β' εθνικής κατηγορίας.

Παραθέτω ένα δείγμα για να γουστάρουμε... :cool:

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Το "UFO ατομικο" δωρο να ηταν αραγε η ονομασια του ηλεκτρονικου η παει πακετο με τα "Oυφαδικα" της δεκαετιας!!!!!!!
 
:mad:Καλά όλα αυτά...

Οι παίχτες του Ολυμπιακού που είναι;;;; 8)

Εκτός και αν τους αφήνεις για το τέλος... :p
 
Δεν έχω κανέναν του Ολυμπιακού :p #)

Παναθηναϊκό έχω αρκετούς.... πάντως γενικά δεν έχω πολλές καρτέλες από αυτή τη σειρά.
 
Χαρακτηριστικό το Zita στην εμφανιση του Μανωλά...
 
Nαι, Ζita Ellas!!!!!!!!!!
 
Lord, αν βάλεις και μια φωτογραφία του Βαμβακούλα θα συσταθεί πενταμελής επιτροπή, από τρία άτομα, για να σε τιμήσει :p
 
Omenforever είπε:
Lord, αν βάλεις και μια φωτογραφία του Βαμβακούλα θα συσταθεί πενταμελής επιτροπή, από τρία άτομα, για να σε τιμήσει :p
Λοιπόν μόλις κοίταξα και δεν τον έχω.... σε αυτή τη σειρά βέβαια!

Γιατί υπάρχουν και άλλα που θα σκανάρω εν καιρώ... :cool:
 
Γιατί υπάρχουν και άλλα που θα σκανάρω εν καιρώ... :cool:

θα τα περιμενουμε με αγωνια!!! :)
 
P1050475.jpg

Ορίστε οι παίκτες του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ που ζητήσατε & μαζί η φιγούρα την οποία θεωρώ την πολυτιμότερη της συλλογής μου

P1050476.jpg

Σάββας Κωφίδης με κοντά μαλλιά !!!


Παίζει τέτοια φώτο να μην έχει ούτε η μάνα του !!!



:biglaugh::tongue:



 
Ομορφα ευρηματα!!!

Ευχαριστουμε!
 
Τέλεια είναι. Θυμάμαι οτι δεν έβρισκα τον Βαίτση με τίποτα, πολύ δυσεύρετος...

Καλά, όσο για τον τεράστιο Σάββα απλά respect...
 
Πραγματικα παιζει οπως ειπες τετοια φωτογραφια να μην εχει ουτε η μανα του, χαχα!!

Φανταστικο!!!
 
Όλες οι φωτογραφίες, είναι ίδιες με των αυτοκολλήτων για τα ποδοσφαιρικά άλμπουμ της εταιρείας. Επί τρεις συνεχείς σεζόν (84-85, 85-86, 86-87) οι φωτό των ποδοσφαιριστών που δεν άλλαζαν ομάδα, ήταν ίδιες, όπως και το στυλ του αυτοκολλήτου. Μπορούσες ακόμα και να γεμίσεις κενά του άλμπουμ μιας από τις τρεις χρονιές, απλώς αλλάζοντας τον αριθμό στο αυτοκόλλητο (εγώ έτσι έκανα...). Του Κωφίδη λ.χ., είναι η ίδια φωτό και τις τρεις σεζόν...
 
Mandrax τα έχεις όλα ή σχεδόν όλα βλέπω... δυνατός παίχτης!! :D :D
 
Προβολή συνημμένου 141452

Ορίστε οι παίκτες του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ που ζητήσατε & μαζί η φιγούρα την οποία θεωρώ την πολυτιμότερη της συλλογής μου

Προβολή συνημμένου 141453

Σάββας Κωφίδης με κοντά μαλλιά !!!


Παίζει τέτοια φώτο να μην έχει ούτε η μάνα του !!!


:biglaugh::tongue:
Φίλε έχεις κάτι από ΠΑΣ Γιάννινα;
 
Πίσω
Μπλουζα