Super Mario 64 3D

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.887
Αντιδράσεις
3.887
Πραγματικο 3D ,3D που θελει 3D γυαλια αν εχετε προχειρα!!

Κλικαρετε να το δειτε στο youtube φορωντας τα για πραγματικο 3D και πως θα ειναι το 3DS,embeded στο retromaniax βλεπετε 2 οθονες.

Παραξενα πραγματα....

 
Η ιδέα που μου ήρθε βλέποντας αυτό το video είναι οτι οι αντιπροσωπίες τις Nintedo σε όλο τον κόσμο, θα πρεπει να μοιράζουν δωρεάν 3D glasses ή έστω να περιέχονται σε κάθε πακέτο με το 3DS, ωστε να μπορουμε να βλεπουμε previews των παιχνιδιών του όπως πρέπει, μέσω internet, στις κοινες οθόνες μας.
 
Φανταστικό!!!! Φαίνεται ότι το 3DS θα κάνει θαύματα.
 
Έχω έναν φίλο (το έχω ξαναγράψει παλιότερα) που δουλεύει στη Nintendo (Nortec Hellas). Βρέθηκε λοιπόν στο LA όπως κάθε χρονιά και ενώ δεν έμεινε ικανοποιημένος από την έκθεση, έπαθε πλάκα με το 3DS, και όχι επειδή το αντιπροσωπεύουν. Θα δούμε... Πολλά υποσχόμενο...

Υ.Γ. Τον έχω ψήσει να μπει στο forum, αλλά δεν...
 
Imgema είπε:
Η ιδέα που μου ήρθε βλέποντας αυτό το video είναι οτι οι αντιπροσωπίες τις Nintedo σε όλο τον κόσμο, θα πρεπει να μοιράζουν δωρεάν 3D glasses ή έστω να περιέχονται σε κάθε πακέτο με το 3DS, ωστε να μπορουμε να βλεπουμε previews των παιχνιδιών του όπως πρέπει, μέσω internet, στις κοινες οθόνες μας.
Καλη φαση αλλα μην βλεπουμε τα preview σε ιντσες 3DS στις κοινες μας οθονες! :D

Μπορει βεβαια να δινουν μικρα ντεμος μεσω κατεβασματος απο το 3DS οποτε θα τα βλεπεις κατευθειαν στο 3DS .^^
 
Πίσω
Μπλουζα