"Tο Κάμπινγκ" & "Ο κήπος με τα αγάλματα" (1981), ΕΡΤ

malex

RetroN00b
Joined
12 Σεπ 2007
Μηνύματα
1
Αντιδράσεις
0
Γεια σας φιλοι μου...

Ψάχνω απεγνωσμενα τισ σειρες "Tο Κάμπινγκ" & "Ο κήπος με τα αγάλματα".

Αν έχει καποιος - καποια τις σειρες αυτες σε DVD-VHS παρακαλω ας ερθουμε σε επαφή....

Δυστηχως δεν εχω ακομα ADSL,μήπως τις ευρισκα στο INTERNET...

Ευχαριστώ!!!
 
Φιλε malex, καταρχην καλως ηρθες - ριξε μια ματια στους κανονισμους λειτουργιας πρωτα - εκει ξεκαθαριζεται το θεμα της ανταλλαγης copyrighted υλικου.

Δεν ειμαστε tracker εδω και δεν διακινουμε παρανομα οποιοδηποτε οπτικοακουστικο υλικο. Θα μπορουσε ισως, αν καποιος απο τα μελη μας εχει κατι σχετικο να το ανταλλαξει στη πρωτοτυπη μορφη του με κατι αλλο , αλλα αυτο θα γινοταν μονο αν γνωριζε καλα τον συνομιλητη του ΚΑΙ ΜΟΝΟ κατοπιν ιδιωτικης συναλλαγης που δεν θα απασχολουσε ΕΠΟΥΔΕΝΙ το forum μας.

Ενα forum που ασχολειται με την αναφορα των αναμνησεων μας απο τα 80s και οχι με την διακινηση τους. Με τη διαπιστωση αυτη το πρωτο σου post κρινεται σχετικα ατυχες.(αν και πολυ ευγενικο οντως)

Αν θελεις και συμφωνεις με τη βαση στην οποια κινουμαστε εδω - μπορεις να postαρεις ελευθερα και να μας δωσεις και τις δικες σου αναμνησεις (και πληροφοριες) για τα θεματα που μας απασχολουν.

Καλη παραμονη :)
 
Φιλε malex,αφου σε καλωσορισω κι εγω με τη σειρα μου,θα ηθελα να σου πω 2 πραγματακια μονο,εντελως φιλικα:

1)Διαβασε ΚΑΛΑ το παραπανω post του mod telamona

2)Διαβασε ΚΑΛΑ τους κανονες του forum

Καλως ηρθες λοιπον...!
 
Πίσω
Μπλουζα