Tags...

ambu_dare

RetroMasteR
Joined
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.278
Αντιδράσεις
54
Μία υπέροχη προσθήκη κατά την γνώμη μου, η οποία όμως δείχνει να έχει κάποια μικρά προβλήματα...

1) δεν δέχεται κεφαλαία στα Αγγλικά...

2) Όταν άλλαξα το έρικ καστέλ σε Έρικ Καστέλ, ενώ το δέχτηκε κανονικά, στο TAGS συνέχισε να το δείχνει με μικρά και να όταν το πάτησα, έβγαλε μήνυμα λάθους... ενώ φυσικά δεν έδειχνε πουθενά αυτό με τα κεφαλαία που είχα βάλει.

3) Ενώ βάζω στο παρόν την φράση "λειτουργίες του φόρουμ" που είναι 22 χαρακτήρες δεν το δέχεται και μου αναφέρει ότι είναι πάνω από 25 χαρακτήρες (έχω βάλει ξανά με κενά)

Για περισσότερα:

1) Στο τέλος κάθε θέματος, υπάρχουν κάποιες λεξούλες... οι οποίες φαίνονται και στις λίστες δίπλα από τους συνδετήρες ή τα pins. Εάν κάνει κλικ σε ένα από αυτά θα σου δείξει όλα τα θέματα που είναι σχετικά... π.χ.: έχω βάλει σε όλα τα Galactica tags, ρίξε μία ματιά.

2) Διαπίστωσα ότι εάν είναι δικό σου το θέμα, μπορείς να βάλεις έως 5, εάν το έφτιαξε άλλος βάζεις μέχρι 2.

3) http://www.retromaniax.gr/vb/tags.php >>> Δεν ξέρω εάν το μέγεθος που τα δείχνει έχει να κάνει με την συχνότητα χρήσης τους... υποθέτω ότί αυτό είναι...

Εικόνες (5) ακολουθούν, δείτε τα κόκκινα βέλη:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Λειτουργικότητα φόρουμ
 
Λειτουργίες του Φόρουμ
 
λειτουργίες του φόρουμ
 
Πίσω
Μπλουζα