Terminator 2: Judgment Day (1991) σε 3D

Ασφαλώς...!

Πρόκειται για μια τρομερή παραγωγή των Universal Studios με δέσιμο-συνένωση ενός movie clip διάρκειας 7' από τη μία (αποσπάσματα του οποίου βλέπουμε και στα links που παραθέτεις) με δράση σε σκηνικό με ζωντανούς ηθοποιούς μέσα σε ειδικά διαμορφωμένο studio από την άλλη...

Το όλο θέαμα παρακολουθείτο μόνο με 3-D glasses,κάτι που έκανε το show να δείχνει τρομερό,από μαρτυρίες ανθρώπων που το είδαν....

Εν συντομία,λαμβάνει χώρα μετά το Τ2 και πριν το Τ3 και δείχνει τον Jonh Connor μαζί με τον Terminator,που ταξιδεύουν στο μέλλον για να εξολοθρεύσουν το Skynet !

Πραγματικά πρωτοποριακότατο,μία ακόμη απόδειξη της σκηνοθετικής ευφυίας του James Cameron...

Αξίζει να βρείτε και να δείτε και το Making of Terminator 2-3D,δείχνει πώς καταφέραν να δέσουν τόσο καλά το φιλμ με το live-stunt action show..!
 
Εγω αν και fan του terminator δεν το γνωριζα και το εμαθα τις τελευταιες μερες,πρεπει να παμε μια βολτα προς τα universal.
 
Εμ,δε παίζεται πλέον,sorry που σε απογοητεύω.... :D
 
Κριμα (λες και θα πηγαιναμε!),παντως στο official site της universal το διαφημιζουν ακομα.
 
Ναι ε;

Ρε λες να παίζεται ακόμη ;!!;!;;!;
 
Εγώ για πολλά χρόνια νόμιζα πως ήταν το Εξολοθρευτής 3 (πριν το πραγματικό "3" ) .
 
Έχω δει τα Jurassic Park-Titanic σε 3D (στο σπίτι) και ήταν το κάτι άλλο. Θα είναι τέλεια να υπάρχει και ο Εξολοθρευτής σε 3D.
 
Πίσω
Μπλουζα