Terror on Tape (1983)

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας Dominion
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης

Dominion

RetroMasteR
Joined
17 Μάρ 2006
Μηνύματα
1.463
Αντιδράσεις
543
H ώρα για λίγη... cultila. Τerror on Tape κυρίες και κύριοι. Πρόκειται για μια βιντεοπαραγωγή (είναι εμφανές άλλωστε) compilation πολλών ταινιών με τον Cameron Mitchel στο ρόλο του spooky βιντεοκλαμπά που προτείνει τρομακτικές ταινίες στους πελάτες που μπαίνουν στο μαγαζί του (αυτό το στυλ μου θύμισαι και το Τerror in the Aisles με τον Donald Pleasance ένα χρόνο αργότερα).

[edit] O λογαριασμός YouTube με τον οποίο σχετίζεται έχει τερματιστεί εξαιτίας πολλαπλών ειδοποιήσεων από τρίτους για παραβιάσεις πνευματικών δικαιωμάτων [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ωραιος ρε φιλε σευχαριστω που με ξαναθυμησες αυτη την ταινια.Φοβερες σκηνες και πολυ αιμα απο blood feast,two thousand maniacs,color me blood red,frozen scream,nightmare,nightmare blood city,return of the alien's deadly spawn και καποιες αλλες που δεν θυμαμαι.Επειδη την εχω την ταινια τωρα που με την θυμησες θα ψαξω να την βρω που την εχω χωμενη για να την ξαναδω.
 
Θυμάμαι ότι μια πελάτισσα ζήταγε από τον βιντεοκλαμπά, να της βάλει ότι χειρότερη σπαλτεριά είχε, γιατί μόνο έτσι "κορυφωνόταν" !

Επίσης, η εν λόγω βιντεοκασσέτα με "μύησε" στο ανεπανάληπτο NIGHTMARES IN A DAMΑGED BRAIN του Ρομάνο Σκαβολίνι.
 
Τώρα θα ήταν terror in the SSD? Δεν ηχεί ιδιαίτερα τρομακτικό.
 
Πίσω
Μπλουζα