The Fabulous Baker Boys (1989)

αριαδνη

candy fan
Joined
29 Μάρ 2010
Μηνύματα
13.881
Αντιδράσεις
15.010
Παραγωγής και αυτή του 1989 με πολύ δημοφειλείς πρωταγωνιστές ( Bridges, Pfeiffer) !!! #)

Στην Ελλάδα έγινε γνωστή με τον τίτλο σχέσεις πάθους, διάσημη πλέον η σκηνή όπου η τραγουδίστρια τους, η ξανθιά, άκρως αισθησιακή Σουζι Νταιαμοντ τραγουδάει με το κόκκινο φόρεμα πάνω στο πιάνο και ξεσηκώνει!!! Η μοιραία όμως σχέση μεταξύ του Τζακ και της Σούζις απειλεί να τα γκρεμίσει όλα, μια μοναδική στο είδος της αισθηματική κομεντί, ελπίζω να την θυμόσαστε!!

 
Το θυμαμαι. Το ειδα αρκετα μετα την κυκλοφορια του βεβαια οταν καποια στιγμη το εβαλε η τηλεοραση αλλα θυμαμαι οτι μου αρεσε πολυ. Δεν θα το ελεγα κομεντι ομως.
 
είναι πάντως συναισθηματική :hurrah: ας το ελπίσω αλλά γιατί όχι και κομεντί, έχει και το γέλιο της #) !!!
 
Aν και η ταινια ειναι πολυ προσφατη για τα δικα μου γουστα, την εχω δει και οφειλω να πω οτι οντως, η σκηνη με το πιανο ειναι πολυ, μα πολυ αισθησιακη.....[edit] Αυτό το βίντεο διαθέτει περιεχόμενο από το χρήστη FOX, ο οποίος το έχει αποκλείσει για λόγους πνευματικών δικαιωμάτων [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
τέλεια ταινία.. με έχει σημαδέψει..

[edit] Αυτό το βίντεο δεν είναι διαθέσιμο [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μονο την σκηνη με το πιανο θυμαμαι. Αξεχαστη την ειχα και σε αφίσα!
 
Πίσω
Μπλουζα