To original Gameboy όπως δεν το έχετε ξαναδεί...

angel_grig

KAT Resurrector
Joined
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.161
Αντιδράσεις
471
Προβολή συνημμένου 72882

Η παραπανω φωτογραφια δεν ειναι προϊον photoshopping αλλα το αποτελεσμα του "παντρεματος" ενος Game Boy Advance SP Model 2 με το original Gameboy.Αν και γενικα δεν ειμαι υπερ του modding retro μηχανηματων, ο συγκεκριμενος εχει κανει πολυ καλη δουλεια ,που μπορειτε να την δειτε εδω:http://mikejmoffitt.com/wp/?p=123
 
Για μια στιγμη νομιζα πως ηταν δικη σου μοντα... :eek:

Μαλλον θα θα πρεπει να ζηλεψε την εγχρωμη οθονη του Game Gear o τυπος...:biglaugh:

Οπως και να χει, σε ευχαριστουμε για το νεο Γρηγορη! :thanx2:
 
stayros είπε:
Για μια στιγμη νομιζα πως ηταν δικη σου μοντα... :eek:

Μαλλον θα θα πρεπει να ζηλεψε την εγχρωμη οθονη του Game Gear o τυπος...:biglaugh:

Οπως και να χει, σε ευχαριστουμε για το νεο Γρηγορη! :thanx2:
Aσε γιατι εχω ζηλεψει τωρα...Παντως ειναι η μορφη που θα επρεπε να ειχε απο την αρχη....
 
Το όνειρο κάθε game boy gamer!!! Μου βάλατε φυτίλια τώρα να κάνω τη μόντα. Πάντως το Tetris το προτιμώ με το κανονικό του χρώμα!
 
johnny19818 είπε:
Το όνειρο κάθε game boy gamer!!! Μου βάλατε φυτίλια τώρα να κάνω τη μόντα. Πάντως το Tetris το προτιμώ με το κανονικό του χρώμα!
To tetris μια χαρα ειναι σε ασπρομαυρο..άλλα παιχνιδια ομως οχι και τοσο...
 
c64gameboy2.jpg

........... :cool:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αυτό θα ήταν καλή μαγκιά αλλά δεν κυκλοφόρησε ποτε!

The Workboy.

wbboth.jpg

imagesCA3JCEHF.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
πσσσσσς.....το μοντέλο 101 του SP έχει απίστευτη οθόνη, ελπίζω στο μέλλον να προμηθευτώ ένα γιατί ζήλεψα!! :D
 
Α ρε Game Boy ωσα χρονια και αν περασουν κορυφη θα εισαι.
 
angel_grig είπε:
Ok απλα εβαλε ενα σκληρο μεσα σε ενα case gameboy...το κανει και η γιαγια μου...
Αρχικά βλέποντας τον τίτλο Super Hard Drive νόμιζα ότι ήταν κάτι σαν παιχνίδι. Μετά διάβασα ότι είναι απλά μια εικόνα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
johnny19818 είπε:
Αρχικά βλέποντας τον τίτλο Super Hard Drive νόμιζα ότι ήταν κάτι σαν παιχνίδι. Μετά διάβασα ότι είναι απλά μια εικόνα.
Tην πατας καμμια φορα..συμβαινει σε ολους μας...
 
BTW με τρώει το χέρι μου να κάνω την μόντα του αρχικού ποστ ή κάτι παρόμοιο. Αρκεί να βρω ένα φθηνό GB.
 
johnny19818 είπε:
BTW με τρώει το χέρι μου να κάνω την μόντα του αρχικού ποστ ή κάτι παρόμοιο. Αρκεί να βρω ένα φθηνό GB.
Eλα εδω εισαι..παιρνεις αυτο και ξεκινας ;)
 
τι τρελη μοντα είναι αυτή με την οθονη???καραγουσταρω λεμε.
 
Πίσω
Μπλουζα