To soundtrack του Rainbow Islands

Gryzor

Human RetroDatabase
Joined
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.759
Αντιδράσεις
69
Το λοιπόν, προχθές το απόγευμα έπαιζα Raibnow Islands στην καμπίνα μου. Πω, πω, έχω σκουριάσει, την αράχνη μόλις που μπόρεσα να την περάσω με τη 2η, αλλά τί υπέροχο παιχνιδάκι...

Το βράδυ είδα το 9. Πολύ όμορφη ταινία, αισθητικά φανταστική και με ενδιαφέρον σενάριο (αν και πιστεύω ότι θα χρειαζόταν κάνα δεκαπεντάλεπτο ακόμα για να ξεδιπλωθεί καλύτερα).

Ποια η σύνδεση; Κάτι που δεν είχα ποτέ συνειδητοποιήσει μέχρι τώρα!

(εδώ η συγχωρεμένη η Garland ήταν 21 χρόνων... σνιφ).

Κοίτα τί ανακαλύπτει κανείς... και να έλεγε κανείς ότι δεν τα είχα ακούσει και τα δύο άπειρες φορές...
 
Gryzor είπε:
Ποια η σύνδεση; Κάτι που δεν είχα ποτέ συνειδητοποιήσει μέχρι τώρα!

Κοίτα τί ανακαλύπτει κανείς... και να έλεγε κανείς ότι δεν τα είχα ακούσει και τα δύο άπειρες φορές...
Το AY3-8912 δε φημίζεται για τις φωνητικές του ικανότητες! :)
 
Gryzor είπε:
Κοίτα τί ανακαλύπτει κανείς... και να έλεγε κανείς ότι δεν τα είχα ακούσει και τα δύο άπειρες φορές...
Oμοίως και εγώ !! :eek:

Πραγματικά δεν έκανα ποτέ την "σύνδεση" - και ο λόγος ασφαλώς είναι ότι η διασκευή στο παιχνίδι είναι τόσο "μπητάτη" και "uplifting", που πραγματικά δεν πάει το μυαλό σου !!

Mπράβο Gryzor !! :thumbup:
 
Crazy!!!!!!!!

Μπράβο Θέμη!
 
Πώς το "ανακάλυψα": αφ'ότου έπαιξα το παιχνίδι, σιγομουρμούριζα το σκοπό.

Το βράδυ που είδαμε την ταινία, στην οποία σε ένα σημείο ακούγεται η Garland να τραγουδάει το κομμάτι, είπα "ωραία, τώρα θα το έχω στο μυαλό μου μέχρι μεθαύριο". Μετά που το σιγομουρμούριζα και πάλι, αναρωτήθηκα "κάτσε, τώρα ποιο είναι αυτό που τραγουδάω;" :D

DINO είπε:
Crazy!!!!!!!!Μπράβο Θέμη!
:)

.......
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα