Toki - World Record [Twin Galaxies]

Ανεβασε τα αρχεια στα αντιστοιχα threads ρε συ metalcandyman να γουσταρουμε
 
που ακριβως να τα ανεβασω wally;;;;
 
Ως attachment (συννημενο)?

Για τι μεγεθος μιλαμε?
 
Θα σου στειλω PM το βραδυ
 
Οκ.Για να δει ομως καποιος το αρχειο πρεπει να εχει το wolfmame.
 
metalcandyman είπε:
Ποιος ειναι ο billy φιλε other_reality;;;;(εκτος και αν εννοοις τον μεγιστο billy mitchell).
Aυτόν το ντοματοπώλη εννοώ ! Σου λέω τον έχεις ! Χρειάζεται ένας Έλληνας να τους μάθει πέντε πραματάκια έτσι ? :)
 
Other_Reality είπε:
Aυτόν το ντοματοπώλη εννοώ ! Σου λέω τον έχεις ! Χρειάζεται ένας Έλληνας να τους μάθει πέντε πραματάκια έτσι ? :)
Φιλαρακι ο billy mitchell εκτος απο pacman και donkey kong δεν εχει ασχοληθει μe καποιο αλλο παιχνιδι εννω εγω δεν υπαρχει arcade που δεν εχω τερματισει και ηδη εχω δυο world record οποτε σαυτο το θεμα μπορεις να πεις οτι τον εχω.O billy mitchell ομως ειναι μεγιστος απλα γιατι ειναι ο πρωτος παγκοσμιος που εκανε perfect pacman δηλαδη το αγιο δυσκοποτυρο των videogames που επισημα καταγεγραμενα μονο 11 ατομα παγκοσμιος το εχουν καταφερει.γιαυτο θα τον θυμουνται οι παντες μια ζωη.παιζω pacman απο τα 10 μου εχω ψυχωση μαυτο το παιχνιδι ειναι το αγαπημενο μου και τεχνικα και σε γνωσης για την συμπεριφορα τον φαντασματων κτλ δεν υπαρχει κατι που να μην ξερω.Οπως εγραψα και σε αλλο θεμα πριν λιγο καιρο μετα απο 3,5 ωρες παιχνιδιου εχασα απο μια βλακεια στην 245 πιστα 10 πιστες πριν το τελος και απο τα νευρα μου παει η οθονη του pc.οποτε για για να δυατηρησω την ψυχικη μου υγεια το παρατησα λιγο καιρο και ασχολουμαι με αλλα οπως το tokι κτλ ωστε να ξελαμπικαρο λιγο.Οποιος εχει ασχοληθει λιγο με το pacman θα με καταλαβει για τα νευρα ειδικα οταν πας για perfect pacman.Το κακο ειναι οτι λογο δουλειας παιζω πολυ βραδυνες ωρες και με την κουραση ολα ειναι πιο δυσκολα.Αν μπορεσω να παιξω μερα χωρις να με ενοχλει τιποτα το εχω το perfect pacman.Σε λιγο καιρο θα το ξαναρχισω παλι,προς το παρον ηρθε η ωρα να σπασω το world record στο sunset riders.
 
Πίσω
Μπλουζα