Torrent me 8GB DOS games....

keropi

Human RetroDatabase
Joined
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.709
Αντιδράσεις
9
Den ksero an to gnorizete, alla sto pirate-bay exei ena TORRENT me abandonware DOS games, gia thn akriveia 2.802 ! to exo katevasei, einai entyposiako kai prosegmeno, to proteino anepifylakta! :thumbup:

(btw, paizoun ola se DOSBox apo oti leei to readme)

EDIT: kati lene sta sxolia gia virus se merika games, lalakies einai, to tsekara me to Kaspersky einai kathara ola...
 
Χμμμ,τα εχω σχεδον ολα,η τουλαχιστον αυτα που με ενδιαφερουν....

Καλη δουλεια παντως εκανε ο τυπος.....
 
Old news babies.

Private trackers rule!!!!!!!!!

Τώρα το θυμήθηκε το piratebay?
 
Δεν κουνιέται φύλο τι σκ@τ@ γίνεται ρε παιδιά? δεν κατεβαίνει τίποτα.....
 
to exei kai to pleasuredome auto to torrent... einai argo apo piratebay ....
 
Φίλε μου αν γίνετε ανέβασε το torrent εδώ μπορείς?
 
Όχι απαγορεύεται...αλλά δεν γνωρίζω αν υπάρχει Copyright σε αυτά τα παιχνίδια επειδή είναι παλιά!!Τουλάχιστον ο ΑΕΟΝ δεν φάνηκε να μας πει κάτι!
 
akmakas: Το copyright ισχύει για 75 χρόνια...εκτός αν ο δημιουργός το έχει κάνει freeware. Τα περί abandonware κλπ νομικά δεν στέκουν.

Και φυσικά όποιος ανεβάσει εδώ το δικό του torrent από το PD, απλώς έχει αυτοκτονήσει! Θα φάει ban σε ελάχιστο χρόνο, γιατί το torrent θα περιέχει το PID του-μόλις δουν από εκεί ότι χρησιμοποιούν το ίδιο PID καμμιά 20ρια IPs, πήγε περίπατο το account! ;)
 
75 Χρόνια?Ε τι άλλο θέλουμε...Maddog στα 108 μας χρόνια θα το κάνουμε επιτέλους free dowload !!!!! :D
 
Επειδή δεν ξέρω πόσοι το γνωρίζουν:

http://liberatedgames.org/

Η συγκεκριμένη σελίδα είναι η μόνη που έχει 100% legal downloads με παιχνίδια που έχουν δοθεί σαν freeware από τους copyright holders. :)
 
Ώπα......The Adventures of Maddog Williams...χα χα χα..Maddog!!!Είσαι διασημότητα! :D
 
Πίσω
Μπλουζα