TRIVIA - ασήμαντες και σημαντικές πληροφορίες για τηλεοπτικές σειρές παρασκήνιο κτλ

tvseriesfan548

RetroWannaBe
Joined
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
82
Αντιδράσεις
29
θα παραθέσω κάποιες λεπτομέρειες που έχω αναφέρει σε άλλα θέματα αλλά και νέο υλικό. λολ έρχεται σε λίγο. για να δούμε τί ξέρουμε και τί δεν ξέρουμε για την ελληνική τηλεόραση από το 1967 που πρωτολειτούργησε μέχρι σήμερα το 2008.
 
Βρε tvseriesfan548 να σου ανοιξω ενα λογαριασμο στο RetroDB.gr ωστε να τα συμπληρωνεις στα αντιστοιχα λημματα?

Καλη η retrodb αλλα αν ολοι δεν βαλουμε ενα χερακι για διορθωσεις-προσθηκες-προτασεις δεν θα παμε παραπερα...
 
Συμφωνώ,θα ήταν ΠΟΛΥ πιο χρήσιμες οι πληροφορίες σου εκεί φίλτατε...!
 
δεν έχω πρόβλημα - απλά το έφτιαξα γρήγορα το θέμα μια που ήμουνα εδώ και έγραφα. έλεγα να μάζευα όλα αυτά που είχα γράψει από εχθές εδώ και να μην ξαναέγραφα ό,τι είχε σχέση με trivia σε άλλο θέμα. ωστόσο προτείνω να μην απαγορεύσουμε σε κάποιον αν θέλει να γράψει κάτι.
 
Δεν υπονοησε κανεις κατι τετοιο!Που εβγαλες αυτο το συμπερασμα??
 
ίσως επειδή ήταν πολύ άμεση και ξεκάθαρη η αντίδραση - απλά εννοούσα να μην υπάρχει μόνο σαν θέμα αλλά να υπάρχει κίνηση και συμμετοχή από άλλους άσχετα με την εγγραφή μου στο άλλο site. μάλλον το ίδιο εννοούσαμε απλά ήθελα να το τονισω :thumbup:
 
Πίσω
Μπλουζα