[TYCO] Super Blocks

stayros είπε:
Για να δουμε ποσοι θυμαστε αυτα...Προβολή συνημμένου 42133Προβολή συνημμένου 42134Προβολή συνημμένου 42135...τα συναρμολογουμενα της TYCO.
Φαντάζομαι, πολλοί θα τα θυμόμαστε!

Εγώ, πάντως, τα θυμάμαι ειδικά γιατί δεν τα είχα!

Έρχονται Χριστούγεννα και πάμε με τη μητέρα μου στο Λαμπρόπουλο! Ήμουν πολύ μικρή & σαν φυσικό επακόλουθο, ήθελα ό,τι έβλεπα! :)

Μέσα σε όλα τ' άλλα, και τα συγκεκριμένα!

Αποτέλεσμα: Τρελός καβγάς στο μαγαζί, κίνδυνος αποκλεισμού δώρου Χριστουγέννων & σύρσιμο άρον-άρον έξω από το κατάστημα με την "παρήγορη" (ντεμέκ) φράση: "Τόσα τουβλάκια έχεις! Τι θα τα κάνεις?" :precry:

Μάταια προσπαθούσα να εξηγήσω ότι δεν πρόκειται για το ίδιο πράγμα!....

Οπότε, συγχαρητήρια! Μόλις "σκόνταψες" σ' ένα παιδικό αποθυμένο! ;)
 
Οχι απλα τα ειχα αλλα ειχα και πολλα μαλιστα οπως ειχα και παρα πολλα lego που και τα tyco και τα lego τα γουσταρω τρελα.Ειχα απο tyco αρματα μαχης,ελικοπτερο,εκσκαφεα,διαστημοπλοιο και διαφορα αλλα οπως και ενα σωρο lego και τα αγαπημενα μου lego ηταν οτι ειχε σχεση με πειρατες.Τσουβαλια ολοκληρα ειχα που λεει ο λογος μιλαμε εκανα τρελες οικονομιες για να τα παρω.Δυστηχως εκανα ενα λαθος και το μετανιωνω.Τα ειχα ολα στειμενα κτλ σε ενα δωματιο και ξαδερφακια μου μικρα τα χαλβαδιαζαν συνεχεια και με επρηξαν οι δικοι μου τοτε να τα δωσω γιατι εγω μεγαλωσα πια και δεν με χρειαζονται και τα εδωσα ο βλακας και δεν απεμεινε τιποτα :( .Το εχω σκυλομετανιωσει και θα το μετανιωνω μια ζωη. :banghead:
 
Ηταν "συμβατα" με τα Lego ;)

Και μια διαφημιση


Η Tyco νομιζω οτι εξαγοραστηκε απο την Mattel καπου στα μεσα του 90. Ειχε αγορασει την Matchbox καποια στιγμη
 
Metalcandyman,Μεγα λαθος...τετοια ειναι ανεπιτρεπτα... :nono:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα