User 027 - Ιούλιος-Αύγουστος 1992

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.794
Αντιδράσεις
4.281
Σκανάρισμα: Pitsunami

Αριθμός σελίδων: 132

Μέγεθος Αρχείου: 43.2 ΜΒ

Ανάλυση: 100dpi+

 
To ονομα στο MegaCD review ΚΑΤΙ μου λεει... ;)
 
Eτσι, έτσιιιι !! ...να παίρνουν φωτιά τα scanners. :headbangdude:

Kαιρό είχαμε να δούμε τεύχος USER. Mπράβο και πάλι pitsunami !!
 
ευχαριστώ και πάλι
 
tsunami τευχών, από τον pitsunami!!! :D

:thanx2:
 
Εξώφυλλο στο οποίο φιγουράρουν σχολιάσεις για το Mega CD και το Civilization 1 ! Πω πω , αυτό θα πει παρελθόν . Άκου εκεί και προσφορά 2 PC 286 με VGA .

Άει στα κομμάτια , φεύγω , δε σας μπορώ άλλο . Θα μου προκαλέσετε καρδιακό από τη συγκίνηση ! ! !

Καλά , δε φεύγω , πλάκα κάνω ! Πείτε μου όμως , πώς το κατεβάζουμε ;
 
Απλά,κλικάρουμε πάνω στο εξώφυλλο... ;)
 
Φοβερό τεύχος, αν και δεν το χα πάρει θυμάμαι το εξώφυλλο σαν να ταν χτες. Μπράβο
 
Στη σελίδα 82 του συγκεκριμένου τεύχους μπορείτε να δείτε πόσο παλιός είναι ο μοναχικός μου αγώνας κατά των walkthroughs σε adventure games. :sad:
 
Εν τω μεταξύ, το εγκεφαλικό δεν το γλιτώνει αν του πω πως παίζω το DITR με walkthrough! :D

Relax... Το παίζω χωρίς... (προς το παρόν)...
 
Όχι, αν μπορείς τώρα πες ότι κοιτάς walkthrough επειδή ο δημιουργός έχει βάλει κακούς γρίφους! :)

Πάντως τα walkthroughs είναι ο Moby Dick μου... ρε παιδιά πριν μια εβδομάδα πήγα σε έναν γάμο, μου γνωρίζει λοιπόν ο φίλος μου που παντρευόταν τον κουμπάρο, λέω "χαίρω πολύ" και τι παίρνω ως απάντηση; "Βεβαίως και πρέπει να βλέπουμε τη λύση όταν παίζουμε ένα adventure"! :eek: Το παλικάρι βλέπετε ήταν lurker στο GRM (φίλε αν διαβάζεις, απάντησε!)... Γι' αυτό σας λέω, με κυνηγάνε όπου πάω...
 
ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! Κορυφαία στιγμή! :D
 
Πίσω
Μπλουζα