VecMulti, έτοιμη προς διάθεση

a) Ποια homebrew έχουν κατάληξη vec ?

b) μπορείς να αναφέρεις τίτλους παιχνιδιών ? τα ίδια κάνουν και στον emulator (ParaJVE 0.7) ?
 
a) Abyss Demo, All Good Things, Birds of Prey, Dark Tower, Disc Duel Demo, Gravitrex, Missile Lords, Narrow Escape, Omega Chase, Patriots III, Patriots Remix, POP Demo, Rockaroids Remix, Rounders, Scorefont 3, Spike Goes Skiing, Spike Hoppin, Spike Slam Pit, Spike Water Balloons, Star Fire Spirits, Star Ship, Tour De France, Tsunami, Vaboom!,Vecmania,Vecsports Boxing demo,Vecsports Kingpin Bowling, Vector Vaders, Vectrace, Vectrex Maze,Vectrex Pong,VecVoice Demo,Version Nine,Verzerk,V-Frogger,Web Warp, Wormhole,Zombies from the Crypt music

b) Οσον αφορά τα games που ζουμάρουν και χαλάνε τα γραφικά ανακάλυψα κάτι πολύ περίεργο. Το φαινόμενο αυτό συμβαίνει όταν με το που ξεκινάει το menu του παιχνιδιού πατάω κάποιο κουμπί για άμεση εκίνηση. Αν περιμένω να περάσει την αρχική εισαγωγική οθόνη χωρίς να πατήσω κάποιο κουμπί και να πατήσω μετά για να ξεκινήσω το παιχνίδι τότε δεν ζουμάρουν τα γραφικά !!!! Τί κουλό είναι πάλι αυτό ???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
a) Λοιπόν όλα αυτά θα τα κατεβάσεις από εδώ (σε zip μορφή και μέσα θα βρεις τα bin). Τα .vec αρχεία - νομίζω - τα υποστήριζε ο αρχαίος DVE που έχει να υποστεί ανανέωση από το 1999 (DOS emulator).

b) Δεν μου έχει ξανασυμβεί κάτι παρόμοιο ! Ένα video με το πρόβλημα θα βοηθούσε πολύ αλλά νομίζω ότι κάποιο ολοκληρωμένο δε συμπεριφέρεται σωστά...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Λοιπόν. Επικοινώνησα με τον Richard για να τον ρωτήσω αν υποστηρίζονται τα .vec αρχεία. Μου έστειλε έναν άλλο MenuMaker με τον οποίο πλέον τα .vec αρχεία εμφανίζονται και αυτά κανονικά και παίζουν στην VecMulti !!!
 
Ο Richard αποτελεί εγγύηση... νομίζω το έχω αναφέρει πολλάκις ;)
 
Πίσω
Μπλουζα