Vintage User Amiga 01

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.794
Αντιδράσεις
4.283
Δημιουργία: phil_vr

Αριθμός σελίδων: 14

Μέγεθος Αρχείου: 1,8 ΜΒ (+ 900KB ADF image)



Editorial

by phil_vr

Επιτελους βρηκα λιγο χρονο να τελειωσω ενα περιοδικο που αρχισα να ετοιμαζω με σκοπο να βγει καπου 20-26 σελιδες, αλλα δυστυχως ελειψη χρονου θα το καταδικαζε σε ατελη παραμονη επ'απειρο στα εγκατα του σκληρου μου. Ετσι το εκλεισα οπως οπως στις 14 σελιδες, και το ανεβασα για να το χαρειτε και εσεις. Σημειωση και παλι οτι βγηκε αρκετα βιαστικα, οποτε σιγουρα εχει και λαθακια και στην συνταξη οσο και στο layout. Ετσι ζητωντας προκαταβολικα συγνωμμη, ειναι αφιερωμενο σε ολους τους Amigaδες του φορουμ.

Εδω μπορειτε να κατεβασετε το RAR αρχειο που περιεχει το τευχος Vintage User AMIGA, το image της δισκετας σε adf μορφη, ενα εξωφυλλο χωρις την δισκετα (φανταστηκα οτι θα το ηθελαν αρκετοι να δουν το εξωφυλλο οπως πρωτοσχεδιαστηκε και θα φαινοταν με την δισκετα αποκολημενη), και μια ετικετα για την δισκετα (Αν καποιος ειναι τοσο πορωμενος για να φτιαξει μια εκτυπωμενη εκδοση του μινι-περιοδικου αυτου και θελει σωνει και καλα και την δισκετα αυτουσια!). Δεν μπορειτε να πειτε οτι δεν σας σκεφτηκα (εστω και μεσα στην βιασυνη)!
 
Μπράβο phil, πολύ καλή δουλειά! Keep up the retro spirit!
 
όντως...ΑΨΟΓΗ θα έλεγα !!!
 
...χωρίς υπερβολή, το αποτέλεσμα αγγίζει το τέλειο !!

Δεν ξέρω τι άλλο να πω... 8)
 
Ευχαριστω παιδια..

Η μεγαλυτερη χαρα ειναι να το μοιραζομαι μαζι σας..
 
phil_vr, you rule man! :headbangdude:

Παρόλο μου το περιεχόμενο δεν είναι της ιδιοσυγκρασίας μου, είναι άριστα στημένο!!!
 
Με μια λέξη ....ΤΕΛΕΙΟ !!
 
DINO είπε:
Παρόλο μου το περιεχόμενο δεν είναι της ιδιοσυγκρασίας μου
Μα γιατί τέτοιος ρατσισμός τέλος πάντων !! :D

Dino, παραδειγματίσου απο τον Phil, ο οποίος μπορεί να θεωρεί μεν τον ST ως τον αγαπημένο του δεκαεξάμπιτο υπολογιστή, αλλά δεν σνομπάρει το "αντίπαλον δέος".

Εγώ σου λέω: Πάρε μία Amiga, και (κυριολεκτικά) θα δείς τα πράγματα με άλλο μάτι... :D
 
Ε, μα ψέματα να πω; :biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα