Visual Pin Cabinet 2

Ωραιος φιλε μπραβο σου.Οταν κανεις κατι τετοιο μονος σου για την παρτυ σου ευχαριστιεσαι καλητερα το παιχνιδι.
 
Καλησπέρα για ακόμα μία φορά...

Παραθέτω μερικές φοτο απο την δουλειά που έχει γίνει σποραδικά μέσα στην εβδομάδα...

IMAG0103.jpg

Οι παροχές του ρέυματος 6 συνολικά, ο διακόπτης δεν θα μπορούσε να είναι αλλού εκτός απο κάτω, και τέλος η μπάρα και η δέστρα της...

Αναφέρω και εδώ ότι όποιος φαν θέλει ετοιμάζω μια μάζωξη σε 15-20 ημέρες σε δικό μου χώρο με 10 φλιπερ, το συγκεκρημένο προτζεκτ για τεστινγκ, arcades και ρετρο καταστάσεις φισικά χωρίς κέρματα.

Οσοι ενδιαφέρονται δηλώνουν σημετοχή.

Σημ. Η μάζωξη θα γίνει στην Αθήνα (Αγ. Δημήτριο) τα λέμε....

IMAG0100.jpg

IMAG0101.jpg

IMAG0102.jpg
 
Καλησπερα...

Επιτέλους το κατασκευαστικό κομμάτι τελείωσε...

Έγιναν κάτι μικρο επεμβασούλες στην κεφαλή διότι η στίριξη του πάνω μονιτορ δεν είταν και η καλύτερη οπότε την βαλτίωσα... ξεκίνησα να μεζεύω σιγά σιγά και τα καλόδια στο εσωτερικό... στην μέση τα παράτησα και έβαλα το κυρίος μόνιτορ για λίγο παιχνίδι... φοτογραφείες δεν έβγαλα διότι δεν φένεται κατι το ιδιετερο οπότε την επόμενη φορά θα ποστάρω βιντεάκι με το πως παίζει και στο τέλος αφού το μαζέψω θα το δούμε αναλυτικά...

Προς το τέλος του μήνα θα γίνει η μάζωξη ή Πέμπτη ή Σάββατο περιμένω συμμετοχές και προτάσεις για ημέρα...

Τα λέμε...
 
Καλησπέρα...

Πέρασα σήμερα μία βολτούλα για παιχνίδη και μου είρθε η εμπνευση να τραβήξω ένα βιντεάκι...http://www.youtube.com/watch?v=tVJTrpJO2yE

Τα σχόλια δικά σας...

Τα λέμε...
 
μπράβο Αλέξανδρε! :thumbup:

κόσμημα η κατασκευή, εύχομαι να την ευχαριστηθείς και να λιώσεις στο φλίπερ!

ωραία πράγματα παρουσιάζονται στο grm! :)
 
Ωραιος ο φιλος μπραβο!!!!!!!!!!! τα τυγανακια στο βαθος ολα τα λεφτα...
 
Φιλε DREDD το τερπνων μετα του οφελείμου
 
Παιδια περιμένω σημμετοχές για την φιέστα... μην ξεχνιώμαστε...
 
Άφωνη! Μπράβο και πάλι
 
Καλησπέρα...

Σήμερα τελίωσε το κομάτι του καλοπισμού (μεταξύ μας το χειρότερο μέρος του προτζεκτ) και είπα να τραβήξωένα βιντεάκι... ιδού λοιπών...

[video=youtube;Tdcp-8T67h0]

Την ερχόμενη εβδομάδα λογικά θα είχει τελειώσει το σετάρισμα των τραπεζιών και έτοιμος...

Εν αναμονή....

Τα λέμε...
 
ψάχνοντας για υλικά (προσπαθώντας να φτιάξω κατι παρόμοιο) ειχα την τυχη να το δω απο κοντα σημερα!

έχεις κάνει καταπληκτική δουλειά!

ελπίζω να καταφέρω να συγκεντρώσω τα υλικά(η τα χρήματά) και να πείσω την γυναικά μου να μην με πετάξει απο το σπιτι γιατι με τα 2 arcade μου εχω πιασει το μισο σαλονι! τωρα φτιάχνω και ενα coin pusher,
 
Ευχαριστώ qbrain όπως είδες θέλει ακόμα αρκετή δουλειά αλλά πιστεύω ότι αξίξει τον κόπο...

Άν θελήσεις οτιδήποτε μην δυστάσεις.
 
Φίλε πολύ πολύ όμορφη δουλειά...Μπράβο και καλά παιχνίδια.
 
Πίσω
Μπλουζα