Western Games

Διαγωνισμός φασολάδας;:animeek:

Αυτά ήταν παιχνίδια! :award:

Thanks Stan για το review!
 
Μπράβο, ούτε που το ήξερα αυτό το παιχνίδι. Πρωτότυπο και ενδιαφέρον φαίνεται. Όμορφα γραφικά βλέπω, που πιθανότατα ευθύνονται για το χώρο που καταλαμβάνει το παιχνίδι (2x178k, τερατώδες μέγεθος!!! Μη μας ακούσει κανείς σήμερα και ξεκαρδιστεί).

Πάντως για να συμπληρωθεί το καουμπόυκο, υπάρχει και το καβάλημα του αλόγου στο Kane, που ελπίζω να είναι στα πλάνα του Stan για κάποια μελλοντική παρουσίαση! #) (και ευχαριστούμε για τις αναμνήσεις φυσικά!)
 
Ομολογώ πως και εγώ δεν το γνώριζα αυτό το όμορφο παιχνιδάκι. Παρόλα αυτά, τα γραφικά του σε κερδίζουν αμέσως και σου αγαλιάζουν την ψυχη!

Ευχαριστούμε Stanfromgreece που μεγαλώνεις τους ορίζοντές μας, παρουσιάζοντας παιχνίδια που δεν γνωρίζαμε!
 
Οτι μπορώ θα κάνω! Ειδικά για παιχνίδια που δεν είναι πολύ γνωστά αλλά είναι υπέροχα! Τους αξίζει μια αναγνώριση έστω και λίιιιγο καθυστερημένα! #)
 
Επιτέλους βρήκα τον χρόνο και "εφτιαξα" λίγο καλύτερα μερικα απο τα reviews μου!

Ελπίζω να σας αρέσουν και εσάς, μιας και έχουν μια πιο "περιοδική" εμφάνιση και μας φέρνουν στο μυαλό εποχές που διαβάζαμε τα αγαπημένα μας περιοδικά (Pixel,User,Sprite, κτλ κτλ!)
 
Και πάλι μπράβο Stanfromgreece!

Πολύ καλή δουλειά!
 
Δεν είχα ιδέα γι αυτό το παιχνιδάκι... για δες!

Μου θύμισε όμως το Bobo. Ρίξτε μια ματιά - ιδίως σε ST, αλλά και σε CPC μια χαρούλα είναι :)
 
Πίσω
Μπλουζα