What if με Deepfakes

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.853
Αντιδράσεις
3.778
Τι θα γινοταν αν ο Τομ Σελεκ επαιζε τον ρολο του Ιντιανα οπως του ειχανε προτεινει τοτε.
Πολλες και αλλες πιθανοτητες με ρολους που απεριψαν γνωστοι σταρ σε γνωστες ταινιες παρακατω.





Δειτε στο καναλι του εχει και καποια αλλα.


Ειμαι σιγουρος οτι καποια στιγμη στο μελλον θα γυριστουν κανονικα remakes με deepfakes.
 
Χμμ.. Τομ Σελεκ σε ρολο Indy..

Μια χαρα του πάει απ'οτι βλέπω.. Ναι, θα μου άρεσε σε αυτό τον ρόλο ο Σελεκ.
 
Δεν θα μπορούσα να φανταστώ με τίποτα έναν Αμερικανό να ενσαρκώνει το ρόλο του James Bond, πολύ περισσότερο τον Burt Raynolds που σχεδόν έχει ταυτιστεί με τα γουέστερν και με σκληρούς τύπους του Αμερικάνικου Νότου. Γενικά θα προτιμούσα να μην υπήρχε ούτε σαν ιδέα ένα deepfake του Bond. Τι να κάνουμε; για κάποιους κάποιες παραδόσεις είναι ιερές...
 
Ελεος, δεν ξερω που αλλου θα φτασει η τεχνολογια γραφικων, νομιζω τα εχω δει ολα
Χμμ.. Τομ Σελεκ σε ρολο Indy..

Μια χαρα του πάει απ'οτι βλέπω.. Ναι, θα μου άρεσε σε αυτό τον ρόλο ο Σελεκ.
Πραγματι ειχα ακουσει οτι ο Σελεκ ηταν να παιξει τον Ιντυ και δεν μπορουσα να τον φανταστω, αφου ο Φορντ εχει δωσει τα χαρακτηριστικα του στον Ιντυ, αλλα βλεπω πλεον οτι δεν θα ηταν τοσο ασχημα. Ο πιο σχετικος ρολος που εχει παιξει (σκληροτραχηλος τυχοδιωκτης σε εξωτικη περιπετεια εποχης) ειναι στο The High Road to China που σκοπευω να το δω.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ωραίο θέμα, είχα σκεφτεί να ανοίξω και εγώ παρόμοιο.

Το αγαπημένο μου deepfake, παρόλο που δεν είναι what if style, πιστεύω έχει φανταστική υλοποίηση και είναι και διασκεδαστικό:


Κάποια στιγμή θα επιλέγουμε τους ηθοποιούς που θέλουμε να παίζουν σε μια ταινία.
 
Το παλικαρι που εφτιαξε τα βιντεο μολις προσεληφθη απο την Lucas Films!

 
Πίσω
Μπλουζα