Xρονια πολλα 360 :D

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.801
Αντιδράσεις
4.315
Ε ναι...το πιο κιτρινο ποστ της εβδομαδας ειναι εδω! :D

Το 360 εγινε 2 ετων σημερα...

xbox-360-birthday-blast-20071121000450209.jpg


Teflon την τουρτα ρεεεεεε...(βλεπω στο βαθος τον Shock με χαρτινο καπελακι και σερπατινες)
 
Χρόνια πολλά λοιπον στην μοναδική next gen κονσόλα :D :D
 
(εχουμε απωθηθει !! ... εχουμε απωθηθει !!)
 
Ελα ρε, πάνε 2 χρόνια. Πως περνάει ο καιρός.
 
Χρόνια πολλά λοιπόν και απο εμένα... :D
 
πέρασαν κιόλας δυο χρόνια κι ακομη λεώ πως θα το πάρω... αχ περνάει ο καιρός...
 
Ε.....χμ......ναι........οκ......... Ο πειρασμός είναι μεγάλος αλλά ας μη χαλάσω το πάρτυ :D :D:D

Να το χαίρεστε το ..........κουτί! :D
 
2 χρόνια επιτυχίες...

2 χρόνια κίτρινη προπαγάνδα...

2 χρόνια χτυπήματα κάτω από τη μέση...

Πάντα τέτοια.... :)
 
Βλέπω μεγάλη ζήλεια απο τους οπαδούς της κασέλας :D

Θα καταφέρει άραγε να φτάσει τα δυό χρόνια ζωής??

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ 360!!
 
Ετσι, έτσι! Ζήλεια δε λες τίποτα :biglaugh:

BTW θα συνεχίσουμε να σας κιτρινίζουμε για χρόνια ακόμα :tease: :rofl:
 
Όλα τα next gen στα σκουπίδια και γρήγορα μάλιστα!


Space Invaders FTW!
 
Tα nextgen του σημερα ειναι τα retro του αυριο (που τα βρισκαω και τα λεω...Bill την επιταγη plz :D )
 
Ε, 2 χρόνια κυκλοφορεί και το Wii το πέρασε άνετα σε πωλήσεις.

Να το χαίρεστε, Εγώ το έχω σε ρόλο διακοσμητικού. Προτιμώ το PC μου και τις παλιότερες κονσόλες. Αυτές δεν καίγονται τουλάχιστον.

Wii FTW!!!!!!!!
 
pooky είπε:
Ε, 2 χρόνια κυκλοφορεί και το Wii το πέρασε άνετα σε πωλήσεις.
Να το χαίρεστε, Εγώ το έχω σε ρόλο διακοσμητικού. Προτιμώ το PC μου και τις παλιότερες κονσόλες. Αυτές δεν καίγονται τουλάχιστον.

Wii FTW!!!!!!!!
εγω ουτε πλεον διακοσμητικο( η ασχημοτερη κονσολα για μενα :diablotin: ) το εδωσα εδω σε ενα club της θεσ/νικης, εχω παθει ψυχωση με paper mario, mario galaxy kai metroid3 ,και σε 6 μερες θα εχω το νεο resi evil:D

παντως χρονια πολλα και απο εμενα (υστερα απο τρελλλλο θαψιμο:biglaugh::biglaugh:)
 
ουπς πολυ υποπτο αυτο πολυ ησυχια.................:nervous::nervous::nervous::nervous: μυριζομαι wally:help: :help: :help: fatality:help: me 100 μερες μπαναρισμα καλα θα την βγαλω:biglaugh:
 
Χαχαχαχαχαχα

Jaguar εσενα σε ειχα κοψει hardcore.Τι θες με τις πριγκιπισσουλες και τα μαγειρεματα?

Σε καλω να επιστρεψεις! :biglaugh:
 
Έχει γενέθλια ε? Χμμ Κάποιον timer θα έχουν βάλει γιατί μόλις το πακέταρα για να περάσει να το πάρει ο courier.

Ελπίζω να μου φέρουν καινούριο γιατί το παλιό είναι από ποιότητα κατασκευής τα χάλια του τα μαύρα.
 
Μπραβο Αντωνη.Γενεθλια και να μην στειλεις ενα δωρο? :D

Το Core "αρπαξε"?
 
Wally είπε:
Χαχαχαχαχαχα
Jaguar εσενα σε ειχα κοψει hardcore.Τι θες με τις πριγκιπισσουλες και τα μαγειρεματα?

Σε καλω να επιστρεψεις! :biglaugh:
:biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh: επιστρεφω με το paper mario για δωρακι
 
mario-bee.JPG


halotrigoymovieposterfy0.jpg


I rest my case... :tease:
 
Πίσω
Μπλουζα