Xωνάκια 3D' s

BETTY BOOP

Official *GOD* of RetRo
Joined
25 Απρ 2010
Μηνύματα
9.267
Αντιδράσεις
6.045
Τη δεκαετία του 90 είχαν κυκλοφορήσει από την TASTY γαριδάκια με πικάντικη γεύση σε σχήμα χωνάκι, 3D's λεγόταν το προιόν και κυκλοφορεί σήμερα με την ονομασία 3D's BUGLES.

Ήμουν και είμαι φανατική οπαδός των γαριδακίων αυτών....
 
Νομιζω ειχαν βγει την ιδια εποχη που ειχε ανοιξει και το Star Channel. Και μαλιστα νομιζω ηταν κατι σαν σπονσορας των 3d βιντεακιων που εβαζε το καναλι ποτε ποτε, μιας και επαιζε η διαφημιση μαζι με τα βιντεακια. Δεν ξερω αν ηταν τυχαια ολα αυτα.

BTW τη διαφημιση τους την παρουσιαζε ο συγχωρεμενος Νταντλι Μουρ
 
Τα 3D's ήταν πολύ νόστιμα. Τα θυμάμαι σε μια ασημένια συσκευασία. Δεν ξέρω κατά πόσο τα σημερινά έχουν την ίδια γεύση με αυτά τότε...
 
Rakeesh είπε:
Νομιζω ειχαν βγει την ιδια εποχη που ειχε ανοιξει και το Star Channel. Και μαλιστα νομιζω ηταν κατι σαν σπονσορας των 3d βιντεακιων που εβαζε το καναλι ποτε ποτε, μιας και επαιζε η διαφημιση μαζι με τα βιντεακια. Δεν ξερω αν ηταν τυχαια ολα αυτα.
BTW τη διαφημιση τους την παρουσιαζε ο συγχωρεμενος Νταντλι Μουρ


η πρώτη συσκευασία 3D' s είναι η δεύτερη συσκευασία και δίπλα δεξιά είναι η τωρινή συσκευασία

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αυτά και τα lotto crunchy ήταν ανέκαθεν τα πιο νόστιμα γαριδάκια.
 
Νομιζω ειχαν βγει την ιδια εποχη που ειχε ανοιξει και το Star Channel. Και μαλιστα νομιζω ηταν κατι σαν σπονσορας των 3d βιντεακιων που εβαζε το καναλι ποτε ποτε, μιας και επαιζε η διαφημιση μαζι με τα βιντεακια. Δεν ξερω αν ηταν τυχαια ολα αυτα.

BTW τη διαφημιση τους την παρουσιαζε ο συγχωρεμενος Νταντλι Μουρ
Αληθευει οτι τα γαριδακια πωλουνταν μαζι με 3D γυαλια για να βλεπεις τα βιντεακια που εβαζε το star channel;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δε θυμαμαι κατι τετοιο. ειχα παρει μια φορα γαριδακια να δοκιμασω και δεν ειχε καποιο δωρο.

ελεγαν να προμηθευτεις τα 3δ γυαλια απο το περιπτερο.

Offtopic: εγω παντως τα γυαλια που εχω ακομα, τα ειχα παρει απο καποιο περιοδικο ως ενθετα καθοτι ειχε κατι 3δ εικονες. Ευτυχως τα εχω φυλαει γιατι δεν εχω ιδεα που τα πουλανε η που μπορει να βρει κανεις σημερα τετοια.

Κριμα που δεν "επιασε" αυτο το trend παντως.
 
Πίσω
Μπλουζα