Άλλοι τηλεοπτικοί σταθμοί αθήνας

Θεοφανία

RetroWannaBe
Joined
14 Μάρ 2020
Μηνύματα
31
Αντιδράσεις
28
Θυμάται κανείς κάποια τηλεοπτικά κανάλια που υπήρχαν κάποτε στο λεκανοπέδιο της αττικής όπως : Konami TV (Πειραιάς), Κορωπί TV (Κορωπί), Magtown (Νέα Ιωνία), New Iconion Channel (Πέραμα), Όμικρον Τηλεόραση (Μαρούσι) κ Πέραμα TV (Πέραμα). Αν ναι μπορεί να μας πει κάποιος κ τι πρόγραμμα έπαιζαν κλπ; ευχαριστώ πολύ.
 
Αν μπεις στο forum του Satleo.gr θα βρεις ένα θέμα με τίτλο "Παλιά, ένδοξα κανάλια της ΑΤΤΙΚΗΣ" στην υποενότητα "SATLEO FORUM »Δορυφορικές λήψεις »Ειδήσεις και νέα από το δορυφορικό στερέωμα". Εκεί υπάρχουν γραμμένοι σχεδόν όλοι οι τηλεοπτικοί σταθμοί που υπήρξαν.
 
Αν μπεις στο forum του Satleo.gr θα βρεις ένα θέμα με τίτλο "Παλιά, ένδοξα κανάλια της ΑΤΤΙΚΗΣ" στην υποενότητα "SATLEO FORUM »Δορυφορικές λήψεις »Ειδήσεις και νέα από το δορυφορικό στερέωμα". Εκεί υπάρχουν γραμμένοι σχεδόν όλοι οι τηλεοπτικοί σταθμοί που υπήρξαν.
Μπορείς σε παρακαλώ να βάλεις ενα link? Δεν το βρίσκω
 
Αυτό είναι στην υποενότητα "SATLEO FORUM »Δορυφορικές λήψεις »Ειδήσεις και νέα από το δορυφορικό στερέωμα"
https://forum.satleo.gr/index.php
 
Αυτό είναι στην υποενότητα "SATLEO FORUM »Δορυφορικές λήψεις »Ειδήσεις και νέα από το δορυφορικό στερέωμα"
https://forum.satleo.gr/index.php
Φίλε Steve86, μήπως μπορείς να μας δώσεις το ακριβές link του θέματος/νήματος που μας λες; Διότι, κοίταξα στο εκεί φόρουμ αλλά δεν μπόρεσα να το βρω και είμαι σίγουρος ότι θα έχει μεγάλο ενδιαφέρον.

Σ' ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 
Έχεις δίκιο γι'αυτό που λες. Μερικά θέματα δεν εμφανίζονται δημόσια στο forum. Ακόμα και να δώσω το link πρέπει να είσαι γραμμένος στο forum για να το δεις. Είναι στις υποενότητες που έχω γράψει πιο πάνω.
 
Έχεις δίκιο γι'αυτό που λες. Μερικά θέματα δεν εμφανίζονται δημόσια στο forum. Ακόμα και να δώσω το link πρέπει να είσαι γραμμένος στο forum για να το δεις. Είναι στις υποενότητες που έχω γράψει πιο πάνω.
Ααα οκ, δεν το γνώριζα!! Σ' ευχαριστώ για την πληροφορία! :)
Δύνασαι να τραβήξεις μερικά screenshots και να τ' αναρτήσεις εδώ;
 
Είναι αρκετές σελίδες και δεν είναι και σωστό να πάρω την ύλη από άλλο forum και να την μεταφέρω εδώ.
 
Πίσω
Μπλουζα