Άλμπουμ PANINI

vaszio

Retro Member
Joined
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
148
Αντιδράσεις
20
Έχω αρκετά στην κατοχή μου. Αν θέλετε μπορώ να ανεβάσω σκαναρισμένες εικόνες...
 
Vazzio εμενα μου αρεσει η ιδεα και σιγουρα ολοι θα ξετρελαθουν!

θυμαμαι που τα μαζευα στο δημοτικο...Παντως εαν εχεις τα παλια αυτοκολλητα

θα πρεπει να εισαι απο τους λιγους μιας και ειναι πολυ δυσκολο να τα βρεις τωρα!

Περιμενω με αγωνια τα σκαναρισματα σου!!!!!
 
[edit] dead pics [/edit]

Αυτό για αρχή...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Aν έχεις τα Masters of the Universe (He-man), Thundercats, Knight Rider, Rambo (cartoon), Bravestarr, Candy Candy είσαι ο άνθρωπός μου :)
 
...θυμάμαι ότι το άλμπουμ της PANINI για τους Ντιούκς, κόντευα να το συμπληρώσω !!

...νομίζω είχα μεταξύ άλλων και ένα και με την "Μάχη των Πλανητών" (πάει πιά πολύς καιρός...)
 
Vaszio οπως με τα pixel μπορεις να σκαναρεις εξωφυλλο και τις σελιδες

απο καθε αλμπουμ!!!!!???Που τα βρηκες βρε θυριο???

ΑΕΕΕΕΟΟΟΟΝΝΝΝ Που εισαι???Το φορουμ αποκταει δυνατα μελη!!
 
vaszio είπε:
Έχω αρκετά στην κατοχή μου. Αν θέλετε μπορώ να ανεβάσω σκαναρισμένες εικόνες...
ΘΕΕ ΜΟΥ!!! Πως σκέφτηκες να τα κρατήσεις?

Εμένα όλα αυτά "π'ηραν πόδι" από νωρίς... γ....ω :(
 
akmakas..είμαι ακόμα σε αναμονή σύνδεσης. Τουτέστιν τα Σαββατοκύριακα τουλάχιστον για καναδυό βδομάδες ακόμα δεν μπορώ να δω internet από πουθενά.

Όσο για τα PANINI συμπληρωμένα (άντε στην χειρότερη να λείπουν το πολύ καναδυό από μερικά άλμπουμ) όσα αναφέρατε πιο πάνω + Πρωτάθλημα '83 + τo Περιπολικά σε Δράση :) Πρέπει όλα να βρίσκονται στην αποθήκη.

Ντιουκς το είχα συμπληρώσει από πολύ νωρίς και μου είχαν δώσει δώρο μια αφίσα της Νταίζυ, μια του Στρατηγού Λη και μερικά ακόμα δώρα (που να θυμάμαι πια..)

Καλωσόρισες στην παρέα μας vaszio!
 
Αν κάποιος φίλος έχει στην κατοχή του το album PANINI με τους δεινόσαυρους (μου έλειπε ένα αυτοκόλλητο!!!) και το σκανάρει θα πάθω από τι χαρά μου!!!
 
AEON είπε:
Ντιουκς το είχα συμπληρώσει από πολύ νωρίς και μου είχαν δώσει δώρο μια αφίσα της Νταίζυ, μια του Στρατηγού Λη και μερικά ακόμα δώρα (που να θυμάμαι πια..)
Πςςςς !! ..."πρώτη μούρη" είσαι Aeon.! :D

Mόλις ξεμπερδέψεις με τα των "ιντερνετικών συνδέσεων", περιμένω πως και πως τα πρώτα... δείγματα !!

...και μιά και τό 'φερε η κουβέντα (και για να μην ανοίγω άλλο τόπικ), θυμάστε και εκείνα τα "χαρτάκια" (σαν τράπουλες) που μαζεύαμε, και παίζαμε "κουαρτέτο" και διάφορα άλλα τέτοια;

...είχα πάρα πολλά, μερικά που θυμάμαι τώρα είναι: "Αεροπλανοφόρα", "Αστυνομικά πριπολικά", "Κάπταιν Φιούτσερ"...
 
ΑΕΟΝ σε ευχαριστώ και καλώς σας βρήκα!

Έχω αρκετά μερικά των οποίων και τα κάτωθι...

[edit] dead pics [/edit]

 


[edit] dead pics [/edit]

 


[edit] dead pics [/edit]




Θα τα σκανάρω και θα τα ανεβάσω.

Όσο για τις κάρτες με πολυτελή αυτοκίνητα ατού, υπερατου κτλ. έχω κάπου 20 σετ διαφορετικά στο πλαστικό τους με τις στρογγυλές άκρες κουτάκι. Να τα βρώ και θα τα ανεβάσω σκαναρισμένα...

Μπερδεύτηκα με το imageshack μισή ώρα προσπαθώ να ανεβάσω φωτογραφίες...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ανέβασε τα και θα σου είμαστε αιωνίως ευγνώμονες (εγώ διπλά γιατί θα με γλυτώσεις κι από τον κόπο :D )

Απαπα..ατού, υπερατού..σε βλέπω να στρώνεσαι στη δουλειά παρέα με τον akmakas κι εσύ!
 
Από Ατού και Υπερατού έχω και εγώ (να κάτι που την γλίτωσε από τον άσπρο σίφουνα καθαρισμού ... call me mother). Κυρίως με αεροσκάφη και ελικόπτερα, άντε να έχω και τίποτα πολεμικά πλοία.
 
Ποιο Υπερατου ?? .... εχω Α1 !!! :D

Δεν ξερω πως, αλλα εκεινο το ESPANA 82 να το σκαναρουμε βρε παιδια - ειχα τον Σωκρατες 3πλο και τον ανταλλαζα με Ζικο και Ροσσι :eek:
 
Vaszio φιλε κρατησου....πιστευω πως συντομα θα ανοιξει ενας χόρος στο φορουμ

για να σκαναρετε αυτα τα καρασπανια αλμπουμ ειναι MUST!!!!!!

Παιδια εχω και εγω μια τραπουλα υπερατου με αμερικανικα αυτοκινητα του 70 80!!!

Πω πω πω ΑΕΟΝ μαλλον θα χρειαστουμε χωρο σε καποιο server!
 
Πω ρε τί μου θυμίσατε με τ'αυτοκόλλητα..... Τα stickers τα θυμάται κανείς ???
 
Σόρρυ αν γίνομαι κουραστικός αλλά μήπως κάποιος φίλος έχει το album της Panini με τους δεινόσαυρους? (~1984)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
[edit] dead pics [/edit]

Διάλεξα μερικά από την συλλογή μου. Από κάτω βλέπετε και τις ημερομηνίες παραγωγής τους. Αλμπουμ δυστυχώς δεν κατάφερα να βρω ακόμα... μάλλον τα πήρε η χωματερή ή το τζάκι.....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αν μαζεύεται ακόμα χαρτάκια, την Κυριακή το 'Θέμα' σε συνεργασία με την Panini, θα προσφέρει το άλμπουμ για το Champions League 06/07, με 8 χαρτάκια/αυτοκόλλητα δώρο. Μαλλον μας διαβαζουν λεω εγω κοιτα να δεις που γιναμε διασημοι.:biglaugh:
 
Μολις ανακαλυψα το συγκεκριμενο τοπικ αλλα δεν μπορω να δω την εικονα του Vaszio στη πρωτη σελιδα.

Προφανως εχει φυγει απο το imageshack οποτε Vasgio ειναι ευκολο να την ξανανεβασεις;
 
Πίσω
Μπλουζα