Έλληνες ηθοποιοί - Τι απέγιναν;

@αριαδνη Δεν θα το λεγα η Λίλα ήταν και παραμένει πολύ εντυπωσιακή η κόρη της είναι μόνο μια νόστιμη , συμπαθητική κοπέλα
Και η κόρη ομορφουλα είναι και της μοιάζει, έχει γαλανά μάτια αν είχε μαύρα θα φαινόταν η ομοιότητα πιο πολύ.
 
Και η κόρη ομορφουλα είναι και της μοιάζει, έχει γαλανά μάτια αν είχε μαύρα θα φαινόταν η ομοιότητα πιο πολύ.
@αριαδνη Ok γνώμες είναι αυτές , απλά εγώ το ανέφερα γιατί έχει τύχει να τις δω από κοντά και τις δύο , τη Λίλα Καφαντάρη στο δρόμο και την Ηλιάνα Μαυρομάτη στο θέατρο
 
Έχω την εντύπωση ότι η σωστή πόζα στη φωτογραφία και το μαλλί κάνουν την τόση ομοιότητα μαμας με κόρη. Αυτό θέλουν να προμοταρουν άλλωστε στην κόρη.

iliana-mayromati-i-kori-tis-lilas-kafantari-klironomise-tin-omorfia-kai-to-talento-tis-1200x721.jpg



Και η κόρη όμως είναι όμορφη και όπως είπα παραπάνω με σωστή πόζα, μακιγιαζ και χτένισμα μοιάζει λίγο παραπάνω στη μάνα.

Η Λίλα Καφαντάρη ήταν όμως κουκλάρα!!! :love:

Απο ηθοποιία έχουν ομοιότητες ;
 
Έχω την εντύπωση ότι η σωστή πόζα στη φωτογραφία και το μαλλί κάνουν την τόση ομοιότητα μαμας με κόρη γιατί αυτό θέλουν να προμοταρουν στην κόρη..


Και η κόρη όμως είναι όμορφη και όπως είπα παραπάνω με σωστή πόζα, μακιγιαζ και χτένισμα μοιάζει λίγο παραπάνω στη μάνα.

Η Λίλα Καφαντάρη ήταν όμως κουκλάρα!!! :love:

Δεν μου λέτε τώρα.. απο ηθοποιία έχουν ομοιότητες ;
@Always Somewhere Ο πατέρας μου τυγχάνει να γνωρίζει προσωπικά τη Λίλα Καφαντάρη μέσω της δουλειάς του , μιλάνε πολλές φορές , είναι ευγενική και προσγειωμένη . Η Λίλα είχε πει στον πατέρα μου πως στο θέμα της υποκριτικής εν συγκρίσει με τη κόρη της , όταν η ίδια παλιά έπαιζε θέατρο είχε ένα κράτημα μέσα της , ενώ η Ηλιάνα ορμάει στη σκηνή δίνεται στο ρόλο .
 
@αριαδνη Ok γνώμες είναι αυτές , απλά εγώ το ανέφερα γιατί έχει τύχει να τις δω από κοντά και τις δύο , τη Λίλα Καφαντάρη στο δρόμο και την Ηλιάνα Μαυρομάτη στο θέατρο
Εσύ αφού της είδες ξέρεις καλύτερα πάντως η κόρη έχει ματαρες
 
@Always Somewhere Ο πατέρας μου τυγχάνει να γνωρίζει προσωπικά τη Λίλα Καφαντάρη μέσω της δουλειάς του , μιλάνε πολλές φορές , είναι ευγενική και προσγειωμένη . Η Λίλα είχε πει στον πατέρα μου πως στο θέμα της υποκριτικής εν συγκρίσει με τη κόρη της , όταν η ίδια παλιά έπαιζε θέατρο είχε ένα κράτημα μέσα της , ενώ η Ηλιάνα ορμάει στη σκηνή δίνεται στο ρόλο .
νομιζω οτι εχει ενα δικιο αλλα πιστευω απο την αλλη οτι ειναι και γεναιοδωρη με την ηλιαννα,οχι οτι εχει λαθος αλλα της δινει ενα πουσαρισμα και καλα κανει
 
Αγνώριστη στα 79 της η ηθοποιός Μίρκα Καλατζοπούλου: Το παιδί “θαύμα”, η εξαφάνιση στην Αμερική & η απόσυρση
 
Κρίμα, πολύ κρίμα

 
ποιον εννοει;
 
γιατί ρε παιδιά, είχε κόσμο στην κηδεία ο Παπαμιχαήλ? δυο τρεις άνθρωποι ήταν που λέει ο λόγος
 
Ιδέα δεν έχω και από τεράστιους παλιούς κωμικούς είχαμε μπολικους
ναι αλλα σε ποιανου την κηδεια δεν ειχαν παει συναδερφοι;

γιατί ρε παιδιά, είχε κόσμο στην κηδεία ο Παπαμιχαήλ? δυο τρεις άνθρωποι ήταν που λέει ο λόγος
αναφερεται σε κωμικο μεγαλο ηθοποιο ο κυριος αντωνοπουλος,ο παπαμιχαλας δεν ειναι ετσι και αλλιως
 
αναφερεται σε κωμικο μεγαλο ηθοποιο ο κυριος αντωνοπουλος,ο παπαμιχαλας δεν ειναι ετσι και αλλιως
Τεράστιος ήταν ο Λογοθετίδης, ο Σταυρίδης, ο Μάκρης, ο Χατζηχρήστος, ο αυλωνιτης,ωο Φωτόπουλος και άλλοι που να ξερεις

γιατί ρε παιδιά, είχε κόσμο στην κηδεία ο Παπαμιχαήλ? δυο τρεις άνθρωποι ήταν που λέει ο λόγος
Δεν ήταν κωμικος
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μήπως εννοούσε τον Λάμπρο Κωνσταντάρα ;
 
στην κηδεια του λογοθετιδη ειχε γινει λαικο προσκυνημα ειναι ο μονος που δεν ειναι με απολυτα σιγουρια
σου κωστα χατζηχρηστου ειχα παει,πολυς κοσμος
 
Πίσω
Μπλουζα