Έλληνες ηθοποιοί - Τι απέγιναν;

Μιας και είχε ρωτήσει κάποιος για την Αντιγόνη Κουκούλη, να ενημερώσω, ότι μέσω φίλου που κάνει κι αυτός έρευνα για τους ηθοποιούς, έμαθα ότι έφυγε στις 4/10/2012. Το πατρικό της ήταν Πατσουράκου και σύμφωνα με την έρευνα του φίλου μου, με αυτό το επώνυμο είναι καταχωρημένη στο ληξιαρχείο (μη με ρωτάτε πώς το βρήκε, γιατί δεν ξέρω, όμως έχουμε σημαντική πληροφορία). Ερευνώ για την ακριβή ημερομηνία γέννησής της και θα την αναφέρω άμεσα όταν τη βρω. Να παρακαλέσω άλλη μια φορά, να καρφιτσωθεί κάπου το λινκ που μπορούμε να δίνουμε πληροφορίες για τη ρετρο ντι μπι, ώστε να διορθώνονται λάθη και να μπορούν να προστεθούν ημερομηνίες γέννησης και θανάτου.
 
Μιας και είχε ρωτήσει κάποιος για την Αντιγόνη Κουκούλη, να ενημερώσω, ότι μέσω φίλου που κάνει κι αυτός έρευνα για τους ηθοποιούς, έμαθα ότι έφυγε στις 4/10/2012. Το πατρικό της ήταν Πατσουράκου και σύμφωνα με την έρευνα του φίλου μου, με αυτό το επώνυμο είναι καταχωρημένη στο ληξιαρχείο (μη με ρωτάτε πώς το βρήκε, γιατί δεν ξέρω, όμως έχουμε σημαντική πληροφορία). Ερευνώ για την ακριβή ημερομηνία γέννησής της και θα την αναφέρω άμεσα όταν τη βρω. Να παρακαλέσω άλλη μια φορά, να καρφιτσωθεί κάπου το λινκ που μπορούμε να δίνουμε πληροφορίες για τη ρετρο ντι μπι, ώστε να διορθώνονται λάθη και να μπορούν να προστεθούν ημερομηνίες γέννησης και θανάτου.
Υπάρχει σχετικό θέμα RetroDB Feeders
 
Τι απέγινε ο ηθοποιός Ανδρέας Βλαχοκυριάκος ; Είχε παίξει σε αρκετές σειρές στα 90s...
 
 
Μια απροσδόκητη συνέντευξη της Ρικας Διαλυνα και του Μανώλη Λιδακη

 
Χε χε η συνεντευξη ήταν απροσδόκητ αλλά όσα είπε η κα. Διαλυνά ήταν προβλέψιμα (αν και ξέχασε τον Warren Beatty). Κοίτα που μου είχαν πει ότι στην Αμερική αν σκοντάψεις και πέσεις δεν σε σηκώνει κανένας. Ενώ σε σηκώνει ο Πήτερ Ο'Τουλ. Τι γίνεται όμως αν πέσεις και δεν είναι εκεί γύρω?

"Ήξερα ότι ούτε καν θα φαντάζονταν με ποιους είχα συγχρωτιστεί.", λέει. Μα δεν χρειάζεται να φανταστούν, το μαθαίνουν από την ίδια.
 
Ε,αν δεν είναι ο Πίτερ σε σηκώνει ο Φρανκ Σινάτρα μια φορά χάμω, δε θα σ αφήσουν.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Kαλα, ο Πητερ Ο Τουλ οπωσδηποτε θα την σηκωνε απο κατω ετσι ωστε να μην την πιασει ο Μπητι και την κυνηγησει μετα.
 
Πίσω
Μπλουζα