Ένας λαθρεπιβάτης στην καρδιά μου

nick

RetroNuts!
Joined
12 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.623
Αντιδράσεις
542
Αισθηματική κωμωδία,γυρισμένη στα μαγευτικά νησιά του Αιγαίου

Σενάριο:Βασίλης Μανουσάκης

Σκηνοθεσία: Τάκης Βουγιουκλάκης

Πραγωγή:Γιώργος Καραγιάννης & ΣΙΑ Α.Ε

Ηθοποιοί: Νόρα Βαλσάμη , Κώστας Σπυρόπουλος , Νεφέλη Ορφανού , Τάνια Τρύπη , Τάσος Κωστής , Τώνης Γιακωβάκης , Τόλης Πολάτος , Θόδωρος Δημήτριεφ , Σταμάτης Τζελέπης.

Εδώ είναι οι τίτλοι αρχής:

[video=youtube;XR-bsE7BINE]http://www.youtube.com/watch?v=XR-bsE7BINE
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ο Τολης ΠοΛατος ζει αραγε?

Παντα ηθελα να του κανουμε μια αποκλειστικη συνεντευξη με τον Exetlaio
 
Wally είπε:
Ο Τολης ΠοΛατος ζει αραγε?Παντα ηθελα να του κανουμε μια αποκλειστικη συνεντευξη με τον Exetlaio
Kαλά εαν βρείτε αυτο το άτομο και του πάρετε συνεντευξη σας υποκλίνομαι μάγγες!!!

Πιθανον να ζει μορέ γιατι να πέθανε? Ουτε 70 χρ. δεν θα ειναι.

Το συγκεκριμένο thread νομίζω ομως οτι ανηκει στην ενότητα βιντεοταινίες.
 
Η βιντεοταινία αυτή αποτελεί διασκευή του θεατρικού έργου του Ζακ Ντεβάλ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΚΑΜΠΙΝΑΣ 15 που είχε ανεβάσει η Νόρα μαζί με τον Δάνη Κατρανίδη στο θέατρο Λαμπέτη την προηγούμενη χρονιά,καθώς και η Τζένη Καρέζη παλαιότερα. Από το καστ της παράστασης επανέλαβαν τους ρόλους τους και στην βιντεοταινία -εκτός από τη Νόρα- μόνο η Τάνια Τρύπη και ο Τάσος Κωστής

enas-lathrepibatis-stin-kardia-mou.jpg


getphoto.php


getphoto.php


getphoto.php


Πηγή φωτό: http://clubs.pathfinder.gr/norabalsamiclub
 
Αυτος που εφηυρε την περμαμαντ πρεπει να υποστει ξεδοντισμα, αφαιρεση νυχιων και υποχρεωτικο μασημα πεντε ρολων αλουμινοχαρτου...
 
Λολ και δυστυχως η Νορα απο το 87 μεχρι το 90 την ειχε υιοθετησει ολοκληρωτικα!
 
καταπληκτικη και η σκηνη με την νεφελη ορφανου που τραγουδαει το "starngers in the night" στα ελληνικα αλλα η σκηνη που ο σπυροπουλος ειναι κρυμμενος κατω απο το κρεβατι της νορας και παραγγελνουν και φωναζει η νορα "οχι πουτανεσκα"!!!!! και πεφτει απο το κρεβατι....
 
Σε μερικα σημεια μου θυμισε το "Περαστε,φιληστε,τελειωσατε...."(Τελικα μου αρεσει πιο πολυ ετσι η Βαλσαμη... Ωριμη και με περμαναντ!)
 
Και μία διαφημιστική καρτολίνα

getphoto.php
 
βιντεο απο την ταινια

η Νορα κουκλα οπως παντα!!!
 
Πίσω
Μπλουζα