Ένας σχιζοφρενής user! (σημειώσεις, σκίτσα, λογότυπα κ.α...)

DINO

Expert
Joined
3 Αύγ 2007
Μηνύματα
8.332
Αντιδράσεις
1.194
Ας αφήσω τις εικόνες να μιλήσουν... :biglaugh:

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Μουαχαχαχα !! Φοβερός όπως πάντα ο Dino - και πραγματικά... άρρωστος με τον ST :D

"best club" λοιπόν, και τύφλα να 'χει ο Λαλαούνης !! :headbangdude:

Μου άρεσαν ιδιαίτερα και τα "εξώφυλλα-ρέπλικες", όπως εκείνο που απεικονίζει (υπαρκτό) τεύχος του PC Master, με τα "παράθυρα με θέα στο μέλλον", καθώς και εκείνο με την υποτιθέμενη έκδοση του Final Unity για τον ταπεινό ST !! :D (θυμάμαι το παιχνίδι το τελείωσα με δύο χρόνια καθυστέρηση περίπου, λόγω στρατιωτικής θητείας !!)
 
Χε χε... Βλέπω οτι ο θρύλος Λαλαούνης, έφτασε μέχρι τους Amiga users! :D

Να'σαι καλά billy... Θα ακολουθήσουν και άλλα παλαβά!!!

:burn:
 
Για να κάνω και τη σύγκριση με την ταινία, να υποθέσω δηλαδή ότι το πριόνι ήταν ο ...ST;;;; χα χα χα ας γελάσω!
 
Ταλαίπωροι ST users...και να μην τους δίνει και κανείς τα φάρμακά τους... :xm:
 
"κολημένος με τη μπάλα" αλλά ωραίος!

f10ef.jpg
 
Εκπληκτικά! Πότε τα σχεδίασες αυτά περίπου;
 
Δεν υπάρχουν φάρμακα για μας λέμεεεεε!!!!! :D

alkis21 είπε:
Εκπληκτικά! Πότε τα σχεδίασες αυτά περίπου;
Το '94 πρέπει να ήταν...

Here comes more:

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χαχα, κι εγω σκιτσαριζα ψευτο-διαφημισεις παιχνιδιων :) τη στιγμη που συμμαθητες μου γεμιζαν τα τετραδια με συνθηματα "GATE 7", "Ducatti", "Harley", "Blind Guardian", "Metallica" κλπ :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φοβερος!

Εισαι μεγαλο ταλεντο φιλε, μπραβο σου!
 
Οντως εισαι μεγαλο ταλεντο φιλε.Υπεροχα ολα τα σχεδια σου.Εγω μπορει να εχω υπερτατη τρελα με τα videogames αλλα εκτος απο ΠΑΟΚ,ΘΥΡΑ 4,ΜΕΤALLICA,MANOWAR,HELLOWEEN,ACCEPT κτλ :headbangdude: δεν υπηρχε τιποτα αλλο ζωγραφισμενο στα βιβλια μου.
 
πολύ ωραία σχέδια :D .εγώ σχεδίαζα τα κλασσικά,ομάδες,συγκροτήματα...α,και στο λύκειο πίστες υποθετικών παιχνιδιών για το...vectrex :D
 
To Best Club απεκτησε μελη?

Να βγαλουμε το επομενο Phoenix σε χειρογραφο? :)
 
Πωπωωωω!

DINO έχω πάθει την πλάκα μου!!!!

Μόλις έμαθα μια άλλη σου πλευρά που μου ήταν άγνωστη!
 
Dino, αν δεν έχεις γίνει γραφίστας, έχεις αδικηθεί τρομερά, έχω να πω! :)

Αν και τόσα χρόνια μετά, και παρ' όλο που έχω "επιδερμική" γνώση με αυτά τα μηχανήματα, μπορώ να πω ότι διάβασα κάθε τι που έγραψες, απόλαυσα τα σκίτσα σου (τα οποία έχουν καθαρότατες γραμμές - σημάδι ότι είσαι έμπειρος στο σκιτσάρισμα) και αναρωτιέμαι, γιατί δεν έχουμε βάλει κάτι αντίστοιχο σε κάποιο phoenix, όπως λέει και ο Wally πιο πάνω! :)

:bow:
 
Ευχαιστώ όλους για τα σχόλια! :)

Πράγματι, φαίνεται πως το BEST club, απέκτησε μέλη, έστω και αργά!

D@redevil είπε:
Dino, αν δεν έχεις γίνει γραφίστας, έχεις αδικηθεί τρομερά, έχω να πω! :)
Αν και τόσα χρόνια μετά, και παρ' όλο που έχω "επιδερμική" γνώση με αυτά τα μηχανήματα, μπορώ να πω ότι διάβασα κάθε τι που έγραψες, απόλαυσα τα σκίτσα σου (τα οποία έχουν καθαρότατες γραμμές - σημάδι ότι είσαι έμπειρος στο σκιτσάρισμα) και αναρωτιέμαι, γιατί δεν έχουμε βάλει κάτι αντίστοιχο σε κάποιο phoenix, όπως λέει και ο Wally πιο πάνω! :)

:bow:
Thnx! :)

Κατά κάποιο τρόπο, είμαι γραφίστας... Αυτοδίδακτος...

Ποιός νομίζεις οτι φτιάχνει τα περισσότερα εξώφυλλα του Phoenix; :)

Όσον αφορά το σκίτσο, επίσης αυτοδίδακτος...

Υπάρχει πολύ υλικό ακόμα... ;)
 
DINO είπε:
Ποιός νομίζεις οτι φτιάχνει τα περισσότερα εξώφυλλα του Phoenix; :) Όσον αφορά το σκίτσο, επίσης αυτοδίδακτος...
Κοίτα να δεις! Για έναν περίεργο λόγο, μου έμεινε η εντύπωση ότι ο Wally έχει το DTP κομμάτι του Phoenix! Οκ, τα νοερά συγχαρήκια που έχω δώσει στα "χεράκια" του Πάνου, μεταφέρονται σε σένα! Γειά στα χέρια σου!

Πέρα από την πλάκα, είναι εξαιρετικά! Σκέψου το ενδεχόμενο να μπει κάτι αντίστοιχο στο Phoenix & εγώ θα σκεφτώ το ενδεχόμενο να γράψω ένα game review στο Phoenix! ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
αν και η πλατφορμα που πραγματεύεσαι είναι επιεικώς για κλωτσιές :p τα σχέδια σου είναι εκπληκτικά και καραρετρό...

φυσικά θα σε συγχαρώ...

(που να είχες και καμιά σοβαρή έμπνευση δηλαδή...βλ Αμίγκα) ΑΞΙΟΣ!!! :cool:
 
Θέλω να ελπίζω DINO πως στον επαγγελματικό σου βίο αξιοποίησες τις καλλιτεχνικές σου τάσεις :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα