Ένας σχιζοφρενής user! (σημειώσεις, σκίτσα, λογότυπα κ.α...)

D@redevil είπε:
Κοίτα να δεις! Για έναν περίεργο λόγο, μου έμεινε η εντύπωση ότι ο Wally έχει το DTP κομμάτι του Phoenix! Οκ, τα νοερά συγχαρήκια που έχω δώσει νοερά στα "χεράκια" του Πάνου, μεταφέρονται σε σένα! Γειά στα χέρια σου!
Πέρα από την πλάκα, είναι εξαιρετικά! Σκέψου το ενδεχόμενο να μπει κάτι αντίστοιχο στο Phoenix & εγώ θα σκεφτώ το ενδεχόμενο να γράψω ένα game review στο Phoenix! ;)
Πράγματι, ο Wally κάνει τρελλή δουλειά κάθε φορά με το DTP.

Απλά εγώ κάνω τα εξώφυλλα...

Περιμένουμε τα reviews σου, πως και πως... :)

spyros_s είπε:
αν και η πλατφορμα που πραγματεύεσαι είναι επιεικώς για κλωτσιές :p τα σχέδια σου είναι εκπληκτικά και καραρετρό...φυσικά θα σε συγχαρώ...

(που να είχες και καμιά σοβαρή έμπνευση δηλαδή...βλ Αμίγκα) ΑΞΙΟΣ!!! :cool:
Είσαι το αρνητικό μου... Δεν τίθεται θέμα... :p

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τώρα τί να πώ, με καλύψανε οι υπόλοιποι. Εκπληκτικά πράματα !!!. Μου θύμισες όλα αυτά που ψευτοζωγράφιζα και εγώ, άν και τα δικά σου είναι σε άλλο level. Κάπου πρέπει να έχω ένα review του Mortal Kombat, που το έκανα σαν έκθεση στο φροντιστήριο Αγγλικών !...Και άλλα πολλά που έφερες στο μυαλό...μέχρι μυρωδιές απο τετράδια και στυλούς μου ήρθανε...
 
Χαίρομαι που το θέμα αυτό, σας ξύπνησε τέτοιες αναμνήσεις και συναισθήματα! :)
 
Φίλε DINO, οι εικόνες σου και μίλησαν και άγγιξαν.

Σ'ευχαριστούμε που έθεσες σε κοινή θέα ένα τόσο όμορφο κομμάτι της ψυχής σου.

Μακάρι να υπήρχαν περισσότεροι "σχιζοφρενείς" σαν και σένα...
 
Όντως μας ξύπνησες αναμνήσεις DINO, και εγώ έκανα κάποια παρόμοια πράγματα σε τετράδιο, αλλά δυστυχώς δεν τα έχω μιας και θα πετάχτηκαν.

Χαίρομαι που τα κράτησες, είναι ζωντανή μεταφορά σε άλλες εποχές !! :)
 
Ευχαριστώ και εγώ παιδιά...

Ξέρω οτι εδώ μέσα, υπάρχει το καταλληλότερο κοινό, για να εκτιμήσει τέτοια πραγματάκια... :)
 
Πώπω απίστευτα! Μου θύμισαν ένα τέτραδιο που είχαμε γεμίσει με έναν συμμαθητή μου, το κάναμε σαν περιοδικό με reviews φανταστικών παιχνιδιών, μόνο που τα σκίτσα δεν φτάνανε ούτε στο ελάχιστο αυτών που έχουν παρουσιαστεί εδώ.
 
Δεν έχει καμία σημασία αν τα σκίτσα δεν είναι καλά...

Αν σώζεται το τετράδιο αυτό, θα χαρώ να το δω στο thread... :)
 
Ξεθάβω το θέμα για να το δει ο φίλος pardalotzatziki, αφού σε κάποιο αλλο thread, που δυστυχώς δε θυμάμαι, είχε δημοσιεύσει κάτι τέτοια πραγματάκια και του είχα πει οτι έχω ανοίξει θέμα, το οποίο επίσης δε θυμόμουν, και είναι τούτο δω... :confused:

Καταλάβατε;

Δεν έχει σημασία... :baby2:
 
Mόλις τώρα είδα το "ξέθαμα", και θα ήθελα να προσθέσω δύο ακόμα links που περιλαμβάνουν φοβερές ρετρο-δουλειές του Dino, καθώς και άλλων παιδιών:

Βρίσκονται εδώ, και ακόμα περισσότερο εδώ (ειδικά για το 2ο link, ανατρέξτε σε όλες τις σελίδες του thread. Yπάρχει πολύ "ψωμί"... :D )
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
DINO είπε:
Ξεθάβω το θέμα για να το δει ο φίλος pardalotzatziki, αφού σε κάποιο αλλο thread, που δυστυχώς δε θυμάμαι, είχε δημοσιεύσει κάτι τέτοια πραγματάκια και του είχα πει οτι έχω ανοίξει θέμα, το οποίο επίσης δε θυμόμουν, και είναι τούτο δω... :confused:
Καταλάβατε;

Δεν έχει σημασία... :baby2:
Και τελικα δεν το ειδα.... :)

Μολις το ειδα και μπορω να πω οτι εισαι παρα πολυ καλο χερι...και λιγα λεω..

Ειδα και τα αλλα...τελικα αμα σε τρωει το χερι σου, ζωγραφιζεις/σχεδιαζεις πανω στο οτι βρισκεις...

Και γω εχω μεχρι και κασσετες...CD...

Λογω του οτι το σχεδιο και η ζωγραφικη ηταν παντα παθος, εχω κρατησει τα παντα....απο νηπιαγωγειο....

Εκανα και στο Λυκειο(ΕΠΛ) σχεδιο...οποτε ενα epic thread χρειαζεται για τον κλαδο Εφαρμοσμενων τεχνων(Κ10)
 
Respect στο απειρο.... :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

Τα συγχαρητηρια μου Ντινο!!!!! :worship: :worship: :worship:
 
Να'στε καλά παίδες... :)

Αυθόρμητα μου βγαίνει... Δωσ'μου χαρτί και μολύβι και θα στο γεμίσω σε χρόνο DT...
 
Πίσω
Μπλουζα