Ένας χρόνος λίγο...ρετρό!!!! (Μέρος 2ο)

D@redevil είπε:
Μιας και είμαι σίγουρη ότι δεν αφήσατε τίποτα για μένα (σιγά μην και προλάβαινα! :p ), ο αγαπητός Σταύρος θα με κεράσει live, όταν θα έρθω εις τας Αθήνας! :D
Βρε ελα εσυ Αθηνα με το καλο και σε κερναω οτι θελεις!!!! :sta2

D@redevil είπε:
Πέρα από την πλάκα, Σταυρί μου, σ' ευχαριστούμε για όλες τις όμορφες αναμνήσεις που μας χάρισες και μας χαρίζεις!
Να μείνεις πάντα έτσι: ο καλόκαρδος "γίγαντας" με την καρδιά του μικρού παιδιού! :flower:
Μαριαννακι μου...Οι λεξεις καμια φορα δεν αρκουν για να περιγραψεις κατι...το μονο που θα πω....

Ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!! :bow: :bow: :thanx2: :thanx2: :bow: :bow:

DINO είπε:
Τις θερμότατες ευχές μου στην ψυχή της ρετροπαρέας!
Ντινακο...να 'σαι καλα φιλε,σε ευχαριστω παρα πολυ!!!!!:wink:

DINO είπε:
Πω! πω! πω! Τι virtual κοψίδια ήταν αυτά;;;BURP! (X-cuse me) :fafoutis:
:biglaugh::biglaugh:
 
Σταυρί το να σου ευχηθώ να τα χιλιάσεις είναι μάλλον υπερβολή...

 


Να τα εκατοστήσεις τα χρόνια σου στο ρετρομάνιαξ (και βλέπουμε για μετά...:biglaugh:) και να σκορπάς απλόχερα και γενναιόδωρα γέλιο και χαρά με τα υπέροχα διοράματά σου!!!
:thanx2:
 
Σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες Ιωαννα μου!!!! :flower:
 
Πλειμομπιλάκια Σταυράκη μου να τα εκατοστήσεις :flower:
 
Φίλε Σταύρο σου εύχομαι ολόψυχα τις θερμότερες ευχές μου. Πάντα ευγενής, με χιούμορ και δημιουργικός.

Καλή συνέχεια και αναμένω τις νέες σου δημιουργίες. Να είσαι γερός.
 
Fred Madison είπε:
Φίλε Σταύρο σου εύχομαι ολόψυχα τις θερμότερες ευχές μου. Πάντα ευγενής, με χιούμορ και δημιουργικός.Καλή συνέχεια και αναμένω τις νέες σου δημιουργίες. Να είσαι γερός.
Fred,σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!! :thanx2:

Να 'σαι καλα και γερος επισης και να συνεχισεις το μερακι σου με τα ρετρομασινια!!! :thumbup:
 
Σταύρο σου εύχομαι κι εγώ καλή συνέχεια στο αγαπημένο μας retromaniax και σ'ευχαριστώ για την όμορφη παρεούλα σου στο forum!!!

Να 'σαι πάντα καλά!!!
 
BETTY BOOP είπε:
Σταύρο σου εύχομαι κι εγώ καλή συνέχεια στο αγαπημένο μας retromaniax και σ'ευχαριστώ για την όμορφη παρεούλα σου στο forum!!!
Να 'σαι πάντα καλά!!!
Να 'σαι καλα Χριστινακι, σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!!! :flower:
 
Πίσω
Μπλουζα