Ένα ακόμα τεύχος

βγαζει σφαλμα με λαθος και δεν μπορω να το κατεβασω μπορουμε απο αλλου?
 
Μολις ο φιλτατος Ιάκωβος ξανασκαναρει 5-6 σελιδουλες που δεν ειχαν βγει καλα, θα ανεβει κανονικα στο RetroManiaX απο οπου θα μπορεσεις να το κατεβασεις.

Ειμαστε ολιγον ψειρες με την ποιοτητα των σκανς :nervous:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Επιτελους ...

Pixel 91 Σεπτεμβριος 1992

Αρχικα εγινε scan στα 300DPI αλλα μια και το συνολικο μεγεθος που προεκυψε ηταν απαγορευτικο (300MB +) και ο wally με απειλησε με δια βιου Ban αν το ανεβαζα ετσι, εγινε μαζικη μετατροπη στα 150DPI & resize στο 50% με το IrfanView.

Λειπουν 2 σελιδες 23-24 (καποιος ας κανει το κοπο, οι αλλοι καταχωρημενοι κατοχοι συμφωνα με την λιστα ειναι οι AA+ και iakovos )

Δεν εγινε μονο scan ,αλλα και οπου ηταν απαραιτητο και εφικτο απο μερους μου ,εκανα καποιες βελτιωσεις με το IrfanView :p .(οπως φαινεται κι απο την επιλογη του λογισμικου ειμαι αρχαριος σε τετοιου ειδους παρεμβασεις ...)

sampleeditpcm.jpg


Μεγεθος~68ΜΒ

http://rapidshare.com/files/272390702/001.zip

Θα το ανεβασω και στα αρχικο Dpi καποια στιγμη ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Nemo μιλαμε οτι δεν εκανες σκανιννγκ, εκανες χειρουργειο!

Θα ανεβει στο μηχανημα μας μεσα στην ημερα.

Να σαι καλα!
 
Απ ότι βλέπω μια χαρά έγινε έστω και με το irfanview (αγαπημένος free viewer). Θα κοιτάξω να σκανάρω τις 2 σελίδες στα 150 DPI το Σαββατοκύριακο. Θα τις ανεβάσω στο παρόν thread και μετά κάποιος admin τις περιλαμβάνει στο πακετάκι..

Good Job !
 
Ετοιμες οι 2 σελίδες που λείπαν... μονο προσοχή

Your file has been saved and can now be downloaded 10 times. It will be deleted after 90 days without download. If you would like to enable more people to download your file, please transfer it to a free Collector's Account or a Premium Account.

1. Download Link:
Ας το κατεβάσει κάποιος admin πρώτα και το βάζει στο δικό μας server.

http://rapidshare.com/files/279062947/pages23-24.rar.html
 
Να σαι καλα ΑΑ+
 
οκ man ;-)

*edit

αυτο που με προλαβαινει συνεχεια για 1 -2 λεπτα ειναι απιστευτο..
 
ΑΑ+, ευχαριστώ που ανταποκρίθηκες άμεσα στο μήνυμά μου, και φυσικά για την πολύ καλή δουλειά σου !! :thumbup:
 
ΑΑ+, ευχαριστώ πολύ :) για την πολύτιμη βοήθεια σου για να ολοκληρωθεί κι αυτό το τεύχος ( όπως και την άμεση απόκριση στο p.m.).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εχω ετοιμο το 127. Κυριακη μεσημερι-απογευμα το ανεβαζω για ολους σε καποιο σερβερ rapidshare εκτος αν εχετε να μου προτεινετε κατι αλλο. Στειλτε προσωπικο μηνυμα ή emai (το εσβησα - μην βαζετε δημοσια τα emails σας - θα γεμισετε spam ;) )
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολύ ωραία Ιάκωβε !! :thumbup:

Το τεύχος μπορείς να το διαθέσεις μέσω του temp link στο rapidshare σε αυτό εδώ το thread, ή ακόμα καλύτερα να στείλεις το rapidshare link με ΡΜ σε κάποιον administrator (στον Wally για παράδειγμα), που θα φροντίσει να το ανεβάσει επίσημα το συντομότερο δυνατόν. :)
 
Nice!!

Στειλε μου το rapidshare link αν θες, ωστε να το ανεβασω κατευθειαν στο μηχανημα μας ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κυριακη που θα ειμαι σπιτι ανεβαζω λοιπον και θα στειλω και το συνδεσμο εκει που ειπες.
 
Λογικα θα πρεπει να ανεβει μαζι και το 81 που εχω στειλει εγω πριν κατι μερες
 
Δεν εχω λαβει κατι! :(

Λες να μου ξεφυγε? Στειλτο μου αν εχεις την καλοσυνη
 
Εισαστε ετοιμοι;;; Το 127 σε ΠΟΛΥ λιγο κοντα σας!!!
 
Μου γυρισε σφαλμα, περιμενετε λιγο. Αν εχεις τροπο να στο στειλω αμεσα γραψε!

Στο 99% ΜΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΣΦΑΛΜΑ!!! ΘΑ ΣΠΑΣΩ ΟΘΟΝΕΣ!

Για να σας αποζημιωσω για τα επιπλεον 20 λεπτα αναμονης μεχρι να ανεβει ξανα παραθετω θεματα.

MORTAL KOMBAT3 REVIEW,KILLER INSTINCT,COMIX ZONE, COMMAND AND CONQUER, ACTUA SOCCER , SONY PLAYSTATION PRESENTATION!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα