Ένα ακόμη πιο ανέλπιστο και αναπάντεχο δώρο...

geoanas

Commodore Vampire
Διαχειριστές
Joined
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.225
Αντιδράσεις
280
O ice cool subzero79, συμπολίτης με τον Άι-Βασίλη (μένει στο αντικρυνό παγόβουνο), είπε να βοηθήσει φέτος τον δεύτερο και αφού έκρινε ότι ήμουν καλό παιδί, ανέλαβε δράση.

Κυριακή στο τηλέφωνο :

- Δευτέρα πάνε στο ΚΤΕΛ να παραλάβεις 2 δέματα, σου έστειλα κάτι...

Κάτι μου είπε, κάτι του είπα, αλλά τίποτα δεν προμήνυε αυτό που θα έβλεπα σήμερα που πήγα να παραλάβω !

DSCN0293.jpg


Ο subzero79 ανέλαβε ακόμη και τα έξοδα αποστολής

DSCN0292.jpg


Τα δυο πακέτα και το περιεχόμενο και τι περιεχόμενο !!!

:cool:

...

Τα Arcade boards...

NeoGeo / SEGA NAOMI System + Virtua Tennis / TRIFORCE x 2 / TEKKEN / MIDWAY Rampage World Tour ...

DSCN0296.jpg


DSCN0297.jpg


DSCN0309.jpg


DSCN0310.jpg


DSCN0311.jpg


DSCN0312.jpg


DSCN0313.jpg


DSCN0314.jpg


Προβολή συνημμένου 148473 Προβολή συνημμένου 148474 Προβολή συνημμένου 148475 Προβολή συνημμένου 148476 Προβολή συνημμένου 148477 Προβολή συνημμένου 148478

Προβολή συνημμένου 148479 Προβολή συνημμένου 148480

O Apple Macintosh Classic (1988) μαζί με καμια 50αριά δισκέτες, στο κουτί του...με τα σέα του και τα μέα του...

DSCN0298.jpg


DSCN0300.jpg


DSCN0303.jpg


DSCN0316.jpg


DSCN0317.jpg


Προβολή συνημμένου 148468 Προβολή συνημμένου 148469 Προβολή συνημμένου 148470 Προβολή συνημμένου 148471 Προβολή συνημμένου 148472

Αγαπητέ μου subzero79, ότι ευχαριστώ και να πω είναι λίγο. Δεν έχω λόγια...

Μου είπες να σου ποστάρω hi-res piccys, δεν ξέρω αν τα κατάφερα...

1000 Thanks και ευχές για πανέμορφα Χριστούγεννα !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αυτό κι αν είναι χριστουγεννιάτικο δώρο! Όλα καταπληκτικά, ειδικά ο Apple Macintosh! Καλορίζικα geoanas! :D
 
:augenrollen::augenrollen::augenrollen:........:animeek::animeek::animeek:.......:shtup::shtup::shtup:.....:burn::burn::burn:

......
smiley-shocked016.gif
"]
smiley-shocked016.gif
[/url]
smiley-shocked016.gif
"]
smiley-shocked016.gif
[/url]
smiley-shocked016.gif
"]
smiley-shocked016.gif
[/url]........ ......

.....ελπιζω να εγινα κατανοητος.... :D


Τετοια δωρα....ΟΥΤΕ....ο Αγιος Βασιλης!!!!! :eek:

Καλοριζικα και καλοπαιχτα!!!!! :thumbup:

Respect στο παληκαρι για την κινηση που εκανε..... :bow: :bow:
 
Ευχαριστώ βρε παιδιά ! Πήρα μεγάλη συγκίνηση πρωί-πρωί στο ΚΤΕΛ !!! :D

Άναψα τον Mac αλλά με κοίταξε με τρεμάμενη οθόνη και με εκείνο το γνωστό πρότυπο, τύπου σκακιέρας... I wiil fix it ASAP και θα γράψω και μια διατριβή περί της διεθνώς γνωστής :D ανωμαλίας της οθόνης και αλλαγής των άθλιων SMD πυκνωτών που ένεκα διαρροών και διαροίας καθιστώνται κύριοι υπεύθυνοι του αλγεινού τούτου ορατού προβλήματος κλπ κλπ κλπ ;) :D
 
καλα χριστουγεννα σε ολους σας ευχομαι δρακουλιαρη υπερβαλλεις λιγοο απλε ειχε να αναψει καμμια 20 αρια χροννια λολ
 
Respect στον Subzero79.

Geoanas στα χέρια σου όλα αυτά σίγουρα θα πιάσουν τόπο :)
 
Εδω θα πρεπει να παρεμβω,για να επιστρεψω στον σωστο δρομο τον παραστρατημενο subzero79, που επεσε θυμα του ακατανομαστου βρυκολακα Προβολή συνημμένου 148481 geoanana,που πλεον διαθετει τα μηχανηματα του δαγκωμενου μηλου και ετοιμαζει τα καταχθονια σχεδια του!!Subzero79 αφησε τον σκοτεινο βρυκολακα στις υπογες του και βοηθησε τις angelικες δυναμεις με προσφορες hardware ,για τον να νικησουν!!

subzero μπραβο για την κινηση σου!! :bow:


Εϊ,ψιτ ,βρυκολακα θελουμε review!! :p
drac.jpg
 
Καλορίζικο το νέο απόκτημα!!!
 
UBER Respect στον Δωρητη.

Παναξιος ο παραληπτης.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αυτα ειναι δωρα! Μπραβο στον subzero79! Πηγαν σε σωστα χερια :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σας Ευχαριστώ όλους ! Ήδη ξεκίνησα τις εργασίες...the usuall stuff...bath, recap και όλα τα σχετικά !!!

Γεια σου ρε άρχοντα subzero !
 
Ο subzero79 είναι άρχοντας! Μου είχε στείλει πριν απο μερικούς μήνες και εμένα μια MVS motherboard με το Metal Slug 2!

geoanas καταλαβαίνω πως νιώθεις γιατί έτσι ένιωσα και εγω όταν παρέλαβα τα παραπάνω καλούδια! Συγχαρητήρια και στον αποστολέα αλλά και στον παραλήπτη!

Με τη motherboard του subzero79 συνειδητοποίησα ότι η component έξοδος του Ωmega μου ήταν κατώτερη αρκετά οπότε και το Ωmega έφυγε!

Υ.Γ. Metal Slug X παιχνιδάρα και υποψήφιο για αγορά και απο εμένα!
 
ειναι ωραιος ο subzero. Και εμενα με εχει βοηθησει πολλακις.

Οι κασσετες απο τα metal slug, που θα μπουν; Εννοω πως θα παιξεις; Ή απλα τις κανεις συλλογη;
 
Κουτάτος Classic!

Πρέπει να ήσουν πάρα πολύ καλό παιδί πέρσι.

Εγώ πάλι ελπίζω στο 16
tinysmile_grin_t.png
 
Ευχαριστώ πολύ :D ;) !!!
 
Πίσω
Μπλουζα