Ένα μήνυμα από τον Σπύρο Μπιμπίλα για όλους μας στο forum

ChristosM

RetroNuts!
Joined
15 Απρ 2008
Μηνύματα
1.996
Αντιδράσεις
934
Ενα μηνυμα απο τον Σπυρο Μπιμπιλα για ολους μας στο forum.

Eιμαι πολυ συγκινημενος που νοιαζεστε με τοση αγαπη για την ιστορια της ελληνικης τηλεορασης που τοσο αδικα της φερθηκαν οι υπευθυνοι των τοτε κρατικων καναλιων. μπραβο σας και συνεχιστε. θαμαι κοντα σας. Σπυρος Μπιμπιλας
 
Φίλε ChristosM,να πεις στον κ. Μπιμπίλα ότι τον ευχαριστούμε θερμότατα για τα καλά του λόγια,και πραγματικά (θέλουμε να) πιστεύουμε ότι όπου μπορεί να βοηθήσει,θα το πράξει !

Όποιος αντιλαμβάνεται άλλωστε το τι πράττεται εδώ μέσα καθημερινά,είναι πολύ παραπάνω από ευπρόσδεκτος να συνδράμει,με όποιον τρόπο εκείνος δύναται!
 
Είναι τουλάχιστον παρήγορο που έστω και ένας (μέχρι στιγμής) συντελεστής μιάς πολύ γνωστής σειράς δηλώνει την συμπαράστασή του στην προσπάθεια που κάνουμε τόσο καιρό εμείς. Εύχομαι να υπάρχει και συνέχεια και από άλλους συντελεστές ώστε να έχουμε μια ολοκρηρωμένη γνώμη αλλά και γνώση για κάποια πράγματα (σειρές) που οι πληροφορίες είναι ανύπαρκτες, και φυσικά αν καταφέρουμε και βρούμε κάποια (κάποιες) σειρές που τόσο πολύ αναζητούμε όλοι μας. η προσπάθεια όλων μας ΠΡΕΠΕΙ να συνεχιστεί
 
ChristosM είπε:
Ενα μηνυμα απο τον Σπυρο Μπιμπιλα για ολους μας στο forum.

Eιμαι πολυ συγκινημενος που νοιαζεστε με τοση αγαπη για την ιστορια της ελληνικης τηλεορασης που τοσο αδικα της φερθηκαν οι υπευθυνοι των τοτε κρατικων καναλιων. μπραβο σας και συνεχιστε. θαμαι κοντα σας. Σπυρος Μπιμπιλας
Να ναι καλα ο ανθρωπος!
 
Ένα ευχαριστώ και από μένα στον Σπυρο Μπιμπιλα.


Ελπίζω κάποια στιγμή να δούμε σχόλια του για κάποιες από τις σειρές που πρωταγωνίστησε, inside information και γιατί όχι αν έχει υλικό να ανεβάσουμε (φωτό π.χ)
 
Ενα ευχαριστω και απο μενα στον μεγαλο Μπιμπιλα. Κι αν μας διαβαζει, μια ερωτηση που εχω να του απευθυνω εδω και πανω απο 20 χρονια...

(ακολουθει spoiler των Ιεροσυλων).

Τον πραγματικο δολοφονο του πατερα σου τον φαγανε οι αστυνομικοι...

Και εν παση περιπτωσει ας πουμε ο Ακυλινας ηταν κατακαθι της κοινωνιας...

Ο ΦΟΥΚΑΡΑΣ Ο ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΣΚΥΛΟΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΤΙ ΕΦΤΑΙΓΕ ; :D
Δημητρης
 
ChristosM είπε:
Ενα μηνυμα απο τον Σπυρο Μπιμπιλα για ολους μας στο forum.

Eιμαι πολυ συγκινημενος που νοιαζεστε με τοση αγαπη για την ιστορια της ελληνικης τηλεορασης που τοσο αδικα της φερθηκαν οι υπευθυνοι των τοτε κρατικων καναλιων. μπραβο σας και συνεχιστε. θαμαι κοντα σας. Σπυρος Μπιμπιλας

Σειρά μου για ένα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡIΣΤΩ για τα θερμά του λόγια!

Είναι πάρα πολύ σημαντικό για μένα, και, είμαι σίγουρος, για όλους μας, να διαπιστώνουμε ότι αυτό που ξεκινήσαμε στις αρχές του χρόνου, έχει αρχίσει να ξεφεύγει από τα "στενά" όρια ενός φόρουμ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δημητρης είπε:
Ενα ευχαριστω και απο μενα στον μεγαλο Μπιμπιλα. Κι αν μας διαβαζει, μια ερωτηση που εχω να του απευθυνω εδω και πανω απο 20 χρονια...
(ακολουθει spoiler των Ιεροσυλων).

Τον πραγματικο δολοφονο του πατερα σου τον φαγανε οι αστυνομικοι...

Και εν παση περιπτωσει ας πουμε ο Ακυλινας ηταν κατακαθι της κοινωνιας...

Ο ΦΟΥΚΑΡΑΣ Ο ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΣΚΥΛΟΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΤΙ ΕΦΤΑΙΓΕ ; :D
Δημητρης
Δημητρη θα μεταφερω την ερωτηση σου και μολις εχω απαντηση θα την γραψω.

Ο Σπυρος Μπιμπιλας ειναι απο τους λιγους ηθοποιους που κρατανε αρχειο και ενδιαφερεται αληθινα για την διασωση των παλιων τηλεοπτικων εκπομπων.
 
ChristosM είπε:
Δημητρη θα μεταφερω την ερωτηση σου και μολις εχω απαντηση θα την γραψω. Ο Σπυρος Μπιμπιλας ειναι απο τους λιγους ηθοποιους που κρατανε αρχειο και ενδιαφερεται αληθινα για την διασωση των παλιων τηλεοπτικων εκπομπων.
Μπράβο του του Σπύρου Μπιμπιλα και τον ευχαριστούμε θερμά για τα καλά του λόγια !!
 
Να του μεταφέρεις πως όλους αυτούς τους ανθρώπους που σημάδεψαν τα παιδικά μας χρόνια (είτε μέσα από τις μεταγλωτίσεις, είτε μέσα από τις σειρές της τότε εποχής) δεν θα τους ξεχάσουμε ΠΟΤΕ και θα έχουνε για πάντα μια θέση στην καρδιά μας.

Ένα μεγάλο μπράβο του, από πλευράς μου. :)
 
Πίσω
Μπλουζα