Ένα Joystick μου μίλησε από τα παλιά..

sansiro.sugata

RetroWannaBe
Joined
8 Μάρ 2010
Μηνύματα
38
Αντιδράσεις
2
Καλησπερα σε ολους!!

Εκει που περνουσα τυχαια , στο μαγαζακι της γειτονιας , βλεπω στην βιτρινα ενος μαγαζιου... εναν ολοκαινουργιο Super 8+ Controller!!

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ καλα ακουσατε!! Εναν ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΟΥ Super 8+ Controller!! , με 4 πληκτρα , και πληρως αναλογικο Interface 15DIN

Το πηρα.. σε τιμη.. απιστευτα μικρη.. και εχω χαρει ΤΟΣΟ ΤΟΣΟ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!
 
Mπραβο φιλε καλοπαικτο σε ευχομαι και να το λιωσεις απο το πολυ παιχνιδι :thumbup:
 
Ετσι , με αυτον που εχω απο το 1994 , και αυτον που βρηκα παλι το 2012 . εχω πλεον 3 !!!!

Αυτος που εχω απο το 1994... παιδια δεν υπαρχει...

ΣΑΝ να μην περασε ΜΙΑ ΜΕΡΑ δουλευει αψογα.

Εχει μεινει για να θυμιζει οτι μετα το Λυκειο , με περιμενε το Double Dragon , με λιγη τυποπιτα φουρνου , και ενας παλιος φιλος , που εφερνε το δικο του απο το σπιτι..

Αν ειχαμε ολοι μας ενθουσιασμο 15χρονων και μυαλο 40χρονων... θα ηταν ενας πολυ καλητετος κοσμος..
 
Καλόπαιχτο αδερφέ! Μα καλά, πόσο καιρό ήταν στο μαγαζάκι της γειτονιάς και δεν το είχες πάρει πρέφα??
 
Δεν εχω ιδεα.... συγκινηθηκα γιατι μου ειπε οτι το ειχε ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ... Και απλως το ειχε για να γεμιζει η βιτρινα...

Παιζει να ηταν εκει απο την αρχη...

Ξερεται αυτα τα μαγαζακια που ειναι ιδιοκτητα και αντεχουν στο χρονο απο το 1980...

Απλα... ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ
 
Πόσο στο έδωσε;

Είχε τιμή ή τη σκέφτηκε εκείνη την ώρα;
 
Πίσω
Μπλουζα