Ένα .pdf αρχείο με 105 εικόνες γεμάτες αναμνήσεις !

manos426f

The King of Retro®
Joined
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.388
Αντιδράσεις
156
Παιδιά,βρήκα το .pdf αρχείο αυτό,που έφτιαξε κάποιος χρήστης ονόματι Pacoulas (και ο οποίος σίγουρα θα ταίριαζε να είναι ανάμεσά μας,κρίνοντας από τη δημιουργία του αυτή),αποτελούμενο από 105 pics,πολυποίκιλης θεματολογίας,πραγματικά γεμάτες αναμνήσεις !

Κατεβάστε το και θα καταλάβετε αμέσως τι εννοώ ! :)

http://rapidshare.com/files/212581329/taksidi_sto_xrono.pdf.html
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δωσε και το password χασαπη :D
 
Πάρα πολύ ωραίες και αξέχαστες εικόνες για την γενιά των 30, εγώ προσωπικά τα θυμάμαι σχεδόν όλα (τα τερατάκια της σελ 73 κάπου τα έχω αν δεν κάνω λάθος) ;) ;)
 
Έπρεπε να κατεβάσω το αρχείο αυτό για να θυμηθώ ότι είχα (συμπληρωμένο) album με αυτοκόλλητα,με τους ήρωες της σελ. 25

(ας μου θυμήσει κάποιος πώς λέγονταν αυτοί,αλλά και το παιδικό αυτό..)

Δυστυχώς,το album αυτό δε το έχω πλέον...
 
Η σειρά λεγόταν Bravestar και ήταν από τις αγαπημένες μου :D :D
 
Να κατέβενε κιόλας.
 
πράγματι δεν κατεβαίνει
 
Είναι περιορισμός του Rapidshare.

Κατεβαίνει μέχρι 10 φορές...

Θα πρέπει να ανέβει από κάποιον Premium χρήστη, για άπειρα downloads, αλλιώς πάλι μέχρι 10 φορές θα κατεβαίνει...
 
Πριν το ανοιξω ήμουν σχεδόν σίγουρος οτι θα έβλεπα μέσα την φωτογραφία που τραβηξα με το super παγουρινο στο πατρικό της γυναίκας μου........ :) η οποια εχει ανέβει και εδώ μέσα.

Ισως να είναι και η μοναδική φωτό παγουρίνου που παίζει ............. :D :D:D

(Καποιος φίλος, μου έχει στείλει παρόμοια παρουσίαση που περιείχε την ιδια φωτό, οπως και έναν φαταούλα κουμπαρά που τραβηξα παλαιότερα.)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το εξώφυλλο της βαβούρας τεύχος 221 είναι αυτό που σκάναρα για το GRM, όλα τα υπόλοιπα θα πρέπει να είναι από το αρχείο του aardvark! :cool:
 
Θα ηταν πολυ πιο ολοκληρωμενη προσπαθεια αν εβαζε κατω απο καθε φωτο το ονομα μελους ή το blog απο το οποιο πηρε τη φωτο και επισης αν εκανε και ενα πιο μερακλιδικο resize.

Καποια στιγμη αν συμφωνουν και τα μελη τα οποια προσφεραν τις φωτο, μπορουμε να κανουμε, ως φορουμ, ενα προσεγμενο PDF λευκωμα (καθε φωτογραφια θα συμπεριλαμβανει το ψευδωνυμο του χρηστη και το link στο thread ωστε να πιστοποιουμε το originality), να γραφουμε και δυο λογια για καθε φωτο, να το ανεβασουμε στο server και να το διακινησουμε ηλεκτρονικα δωρεαν.

Προτιθεμαι να αναλαβω το DTP μιας και το InDesign καπως το σκαμπαζω πλεον..

Πως σας φαινεται η ιδεα???
 
Να κατεβαινε κι ολας...

Ρε παιδια αφηστε το $#@&*^#@$ το RS, ανεβαστε το καπου αλλου (πχ MU) κι ας περιμενουμε και 30" να κατεβασουμε!
 
Δεν μπορουμε να το ανεβασουμε στον server μας να δουμε περι τινος προκεται. :xm:
 
Δεν εντυπωσιαστηκα βρε παιδια,φωτο απο το νετ ειναι μερικες απο εδω (τα γνωριζω τα παιδια μου :D ) και γενικα χλιαρη προσπαθεια.

Kudos παντως γενικως.
 
Δεν το ανεβάζετε σε κανένα filefront ή καμμία άλλα υπηρεσία ή στο forum να το δούμε κι εμείς; Μην χρησιμοποιείτε rapidshare για τέτοια πράγματα, οι τύποι που το έχουν την έχουν δει με την κίνηση που έχει και βάζουν παντού περιορισμούς..

Μιχάλης
 
Το συγκεκριμένο κυκλοφορεί και σε πολλά e-mails (το έχω λάβει 2 φορές στη δουλειά).

Πιθανό να το έχετε δει...
 
Πίσω
Μπλουζα