''Έφυγε'' η ηθοποιός Γεωργία Αποστόλου

BETTY BOOP

Official *GOD* of RetRo
Joined
25 Απρ 2010
Μηνύματα
9.270
Αντιδράσεις
6.087
Mια ακόμα θλιβερή είδηση από τον καλλιτεχνικο χωρο...

Τη δεκαετία του ʼ90 και μέχρι τις αρχές του 2000, η Γεωργία Αποστόλου μεσουρανούσε στη μικρή οθόνη ερμηνεύοντας πρωταγωνιστικούς ρόλους σε σειρεςκαι παίζοντας δίπλα σε μεγάλους ηθοποιούς στο θέατρο.

Πολύ συμπαθητική φυσιογνωμία...

https://www.google.gr/url?sa=t&rct=j...24272578,d.d24
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πωπω... δεν ειχα δει καμια σειρα που επαιζε, αλλα ηταν χαρακτηριστικη φυσιογνωμια. Ειχε αποσυρθει σχετικα νωρις γι' αυτο και μας ειχε μεινει στο μυαλο σαν κοριτσακι. Κριμα, γιατι ειχα δει μια προσφατη "δειτε πως ειναι σημερα" φωτογραφια της, μολις απο ενα χρονο πριν, και ηταν το ιδιο πανεμορφη, γλυκια και χαμογελαστη οπως τη θυμομαστε. Φημες ελεγαν οτι ειχε παει σε μοναστηρι. Η αληθεια ειναι, οπως διαβασα, οτι ειχε αφιερωθει στη θρησκεια και σε αγαθοεργιες.
 
Βασει την προσφατη φωτογραφια της που ηταν περσινη, αποκλειεται να ηταν 50
 
Δεν ξέρω εάν είδες κανείς "Τατιάνα Live" χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμιση στην εκπομπή αλλά αμφισβητούν το θάνατο της ηθοποιού.

Μάλιστα ή δημοσιγράφος που ήταν εκεί είπε οτι της μίλησαν στο τηλέφωνο πολλές ώρες μετά την αναγγελία του θανατου απο τον πατέρα της...
 
Ε, και τι της ειπαν; Οτι ειναι ετσι ή δεν ειναι;

Μακαρι να ειναι ψεμματα
 
Rakeesh είπε:
Ε, και τι της ειπαν; Οτι ειναι ετσι ή δεν ειναι;
Μακαρι να ειναι ψεμματα

Εαν υποθέσουμε οτι είναι εγκυρη η πληροφορία της δημοσιογράφου ,είχε πεί οτι πήρε στο τηλέφωνο και μιλησε με την ίδια τη Γεωργία Αποστόλου ή οποιά διέψευσε το θάνατο της. Είναι ένα τρομερό μυστήριο πάντος..
 
Πριν απαντησω το εψαξα κι εγω (οσο μπορει να "ψαξει" κανεις μεσω γκουγκλ) και μου φανηκε αυθεντικη πληροφορια. Θα δουμε αν κατεβουν τα επιμαχα Βlogs. :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
δυστυχως ειναι αληθεια οτι δεν βρισκεται πια στην ζωη η καλη συναδερφος γεωργια αποστολου,εφυγε απο την ζωη σε ηλικια των 43 χρονων (στα 44)

το επιβεβαιωσε ο πατερας της και ο κληρικος που εκανε την εξοδιο ακολουθια

η συγχηση εγινε αφενος απο τα λογια του πατερα της που ειπε "οτι δεν πεθανε αλλα εγινε αγγελος η κορη μου"

και αφετερου απο μια δημοσιογραφο που την καλεσε στο κινητο της ,απαντησε δηθεν η ιδια και ειπε οτι ζει.απο κει βασικα εγινε το μπερδεμα ουσιαστικα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
μακαρι να μπορουσαμε να πουμε και οτι ειναι ψεμα και ο θανατος της
 
Μακάρι πράγματι, ήταν νεώτατη και είχε πολλά ακόμα να προσφέρει! Η πρώτη της δουλειά ήταν στον αντ που όσο θυμάμαι έπαιζε την κόρη ενός πολύ πλούσιου που ήταν ερωτευμένη με κάποιον κατώτερο της κοινωνικά, θυμάται κανείς τίποτα από εκείνο το σήριαλ;
 
αριαδνη είπε:
Μακάρι πράγματι, ήταν νεώτατη και είχε πολλά ακόμα να προσφέρει! Η πρώτη της δουλειά ήταν στον αντ που όσο θυμάμαι έπαιζε την κόρη ενός πολύ πλούσιου που ήταν ερωτευμένη με κάποιον κατώτερο της κοινωνικά, θυμάται κανείς τίποτα από εκείνο το σήριαλ;
Εννοεις τη σειρα Το μονοπατι της αγαπης;
 
Ναι ακριβως μπέτυ! εχουμε κανενα πλάνο της γεωργίας από τότε; η σειρα εχει ανέβει ολη στο τιουμπ , ηταν μωρο η γεωργια αποστολου τοτε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Είχε μια φρεσκάδα και μια ζωντάνια στο παίξιμό της. Κρίμα που έφυγε τόσο νωρίς.
 
Πίσω
Μπλουζα