"Έφυγε" ο Ρένος Μαντης

Joined
22 Αύγ 2020
Μηνύματα
1.508
Αντιδράσεις
2.066
εφυγε πληρης ημερων ο ηθοποιος ρενος μαντης
εχει εμφανιστει σε αρκετες σειρες και ταινιες
για μενα ξεχωριζει στο «Beautiful people» του νικου παναγιωτοπουλου
ξεκινησε απο την αμερικη με το actors studio

ειχαμε συνεργαστει στη ταινια 'η γυναικα ειναι σκληρος ανθρωπος' και τον θυμαμαι πολυ γλυκα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τον θυμάμαι και λίγο στην ταινία Nikita του Luc Besson . Είχε κάνει και κάποιες ξένες ταινίες
 
Αυτος δεν ειναι που ειχε παει να δολοφονησει τον Θεοχαρη στην υποθεση ανθρωπου σκια???

Καλο ταξιδι - πληρης ημερων παλι καλα.
 
Αυτος δεν ειναι που ειχε παει να δολοφονησει τον Θεοχαρη στην υποθεση ανθρωπου σκια???

Καλο ταξιδι - πληρης ημερων παλι καλα.
δεν νομιζω οτι επαιξε στο καλημερα ζωη
 
Αυτος δεν ειναι που ειχε παει να δολοφονησει τον Θεοχαρη στην υποθεση ανθρωπου σκια???
Ακριβώς! Νομίζω ήταν ένας κρατούμενος που έφαγε αεροπλανικό κλωτσίδι από τον Θεοχάρη! Είχε τον ρόλο ενός πληρωμένου δολοφόνου από τον Άνθρωπο-Σκιά να σκοτώσει τον Θεοχάρη με μαχαίρι. Κατάφερε να τον τραυματίσει σοβαρά μάλιστα και να τον στείλει στο νοσοκομείο.

Καλό του ταξίδι...
 
Στη σειρά συμμετείχαν 1500+ ηθοποιοί και κομπάρσοι. Ε, όπως καταλαβαίνεις είναι αρκετά δύσκολο να καταγραφούν όλοι :)
το γνωριζω,ειμαι ενας απο τους ηθοποιους που συμμετειχαν ,δεν ηταν μομφη σε καμια περιπτωση
 
Αλήθεια;;; Σε ποια σεζόν, θυμάσαι;



Το κατάλαβα, μην ανησυχείς :)
δεν εχω ιδεα,δεν ειχα δει καν το επεισοδιο,απλα θυμαμαι στη σκηνη ηταν ο γιωργος βασιλειου,ο σπυρος μισοθος,η κυρια βιδαλη και ο κυριος κλαλιωτης
 
Απο τις πιο χαρακτηριστικές φωνές θα πω...
 
Πίσω
Μπλουζα