"Έφυγε" χθες ο Μάθιου Πέρι ("Φιλαράκια")

aNwDyNos

RetroN00b
Joined
27 Δεκ 2010
Μηνύματα
141
Αντιδράσεις
246
Σε ηλικία μόλις 54 ετών απεβίωσε αιφνίδια το Σάββατο ο δημοφιλής Αμερικανο-Καναδός ηθοποιός Μάθιου Πέρι, ένας από τους πρωταγωνιστές στη σειρά "Τα Φιλαράκια", όπου ερμήνευε το ρόλο του 'Τσάντλερ'. Οι πρώτες πληροφορίες κάνουν λόγο για θάνατο από ανακοπή, μέσα στην οικία του. Δυστυχώς δεν κατάφερε να νικήσει την εξάρτησή του από το αλκοόλ, από την οποία υπέφερε τα τελευταία χρόνια. Καλή του Ανάπαυση.
Μάθιου Πέρι.jpg
 
Matthew-Perry-tout-103122-19aa15a1400347cfbb152aef2a432074.jpg


Πέθανε σε ηλικία 54 ετών ο διάσημος ηθοποιός Μάθιου Πέρι, ο οποίος υποδύθηκε τον Τσάντλερ Μπινγκ στη διάσημη σειρά «Τα φιλαράκια». Ο Aμερικανός ηθοποιός βρέθηκε πνιγμένος μέσα στο τζακούζι του σπιτιού του στο Λος Άντζελες.



 
Πως πνίγηκε; μάλλον έπαθε καρδιακή προσβολή και ήταν σε νερό. Κρίμα νέος άνθρωπος
 
Πως πνίγηκε; μάλλον έπαθε καρδιακή προσβολή και ήταν σε νερό. Κρίμα νέος άνθρωπος
Λογικά κάτι τέτοιο πρέπει να συνέβη. Πρέπει μαλλον να είχε καρδιολογικο πρόβλημα, ίσως και λόγω καταχρησεων κ εθισμων (ειδικά στο αλκοόλ). Κρίμα πραγματικά...
Τιμής ένεκεν, στολισα έτσι το σαλονι μου σήμερα
 

Συνημμένα

  • IMG-0ad2c7e5e6b9e3084bebb994d80a5f09-V.jpg
    IMG-0ad2c7e5e6b9e3084bebb994d80a5f09-V.jpg
    202,3 KB · Προβολές: 6
Τελευταία επεξεργασία:
Λογικά κάτι τέτοιο πρέπει να συνέβη. Πρέπει μαλλον να είχε καρδιολογικο πρόβλημα, ίσως και λόγω καταχρησεων κ εθισμων (ειδικά στο αλκοόλ). Κρίμα πραγματικά...
Τιμής ένεκεν, στολισα έτσι το σαλονι μου σήμερα
Λόγω εθισμού ναι , είχε χρόνιο πρόβλημα
 
Ο Perry είχε μια μεγάλη καριέρα ως ηθοποιός και κωμικός, με κορυφαίο ρόλο το ρόλο του «Τσάντλερ» από τα «Φιλαράκια».
Παράλληλα όμως αγωνιζόταν εδώ και δεκαετίες με τον εθισμό του στο αλκοόλ και τα οπιοειδή.
Δυστυχώς η δόξα και το χρήμα πολλές φορές δεν φέρνουν την ευτυχία...σε οδηγούν στο σκοτάδι...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Λένε πολλοί στο τουιτερ ότι έφυγε επειδή εμβολιαστηκε και είχε κάνει μάλιστα και ανάλογη ανάρτηση. Δεν ισχύει δηλ.η γουιτνι πάει από εμβόλιο η τις χρονιες καταχρήσεις; Δεν υπήρχε καν κορονοιος τότε και πέθανε στο μπάνιο της όπως και αρκετοί άλλοι όπου σε βρίσκει η ανακοπή. Ο Perry έδινε μάχη με το αλκοόλ και τα ναρκωτικά χρόνια κοντά 4 δεκαετιες και το ότι άντεξε μέχρι τα 54 ήταν θαύμα. Δυστυχώς το χρημα και η δόξα δεν φέρνουν την ευτυχία αλλά όμως γιατί να μην την φέρνουν από την άλλη, είναι μεγάλο θέμα να έχεις λύσει τα της επιβίωσης.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εθισμένος στα οπιουχα δυστυχώς για δεκαετίες. Πολύ κρίμα
 
Ειχε κανει ενα περασμα κι απο τη σειρα χτυποκαρδια στο μπεβερλυ χιλς
Tώρα που το λες μου φαίνεται πως έχεις δίκιο, και μάλιστα αυτή η αναφορά σου με έκανε να συνειδητοποιήσω και το εξής: Τελικά πολύ κακότυχο αυτό το επίθετο Perry για ηθοποιό. Και ο Luke Perry που πρωταγωνιστούσε στο Beverly Hills έφυγε στα 52 του από εγκεφαλικό το 2019
 
Tώρα που το λες μου φαίνεται πως έχεις δίκιο, και μάλιστα αυτή η αναφορά σου με έκανε να συνειδητοποιήσω και το εξής: Τελικά πολύ κακότυχο αυτό το επίθετο Perry για ηθοποιό. Και ο Luke Perry που πρωταγωνιστούσε στο Beverly Hills έφυγε στα 52 του από εγκεφαλικό το 2019
Nαι καλά λες ο Λουκ γιατί πάλι, 52 ετων αθλητικός άνθρωπος χωρίς καταχρήσεις από εγκεφαλικό ενώ ο Μάθιου οκ ξέρουμε ότι παλευε
 
Έμειναν τώρα μόνο πέντε στην παρέα!!
Κρίμα νέος άνθρωπος!
55 οπιουχα χαπάκια την μέρα για πολλά χρόνια συν αλκοόλ που το άρχισε από τα 14. Είχε πέσει και σε κώμα 14 μέρες, τελικά πίσω από έναν σταρ κρύβεται μεγάλη θλιψη
 
55 οπιουχα χαπάκια την μέρα για πολλά χρόνια συν αλκοόλ που το άρχισε από τα 14. Είχε πέσει και σε κώμα 14 μέρες, τελικά πίσω από έναν σταρ κρύβεται μεγάλη θλιψη
Είναι κρίμα και όσο και αν μας φαίνεται περίεργο η δημοφιλία και τα χρήματα δεν φέρνουν την ευτυχία.
 
Είναι κρίμα και όσο και αν μας φαίνεται περίεργο η δημοφιλία και τα χρήματα δεν φέρνουν την ευτυχία.
Μου θυμίζει λιγο τον θάνατο του Χίου λέτζερ και αυτός από χαπάκια πάει με συνταγή γιατί έκανε κατάχρηση, δεν τα έπαιρνε οπως,έπρεπε. Περίεργο μου φαίνεται χωρίς να κρίνω γιατί αν έχεις την υγεία σου και τα προς το ζην τι άλλο να ζητησεις; δεν είναι έτσι όμως και αυτό μας το αποδεικνύουν οι θάνατοι των διάσημων σε νεαρή ηλικία από καταχρήσεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα