Έχει κανείς το Sidologie (Marcel Donne')?

Gryzor

Human RetroDatabase
Joined
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.759
Αντιδράσεις
69
Καλησπέρα!

Το είχα αγοράσει σε σιντί πριν από χρόνια, αλλά πλέον δεν υπάρχει, ενώ για να το κατεβάσω πληρωμένο από διάφορα sites πρέπει να προπληρώσω καμμιά 25αριά δολάρια στο λογαριασμό μου (για ένα άλμπουμ του ενός ευρώ!). Το έχει κανείς; Το σιντί μου βράχηκε και πάει... :(
 
Δεν το έχω δυστυχώς. Αλλά απορώ, πως ακριβώς χαλάει ένα cd που βράχηκε; Έχω μπουγαδιάσει κάμποσα χωρίς να συμβεί ποτέ το παραμικρό...
 
Την ίδια απορία έχω και εγώ...
 
Μπορει να βραχηκε με aquaforte...

(υδροχλωρικο οξύ)
 
Το νερό έμεινε επάνω (δεν το είδα αμέσως) και ξέφτισε η επιφάνειά του... Το παθαίνουν.

Τέλος πάντων, το (ξανα)αγόρασα από το c64audio και αμέσως μετά την αγορά μου... έπεσε το site!!! Δεν μπορώ να το κατεβάσω, ααααααααααααααααααααα!
 
Μιας και η ζητηση copyrighted υλικου δεν επιτρεπεται σε αυτο το forum - υποθετω οτι ψαχνεις να το αγορασεις.

Γιατι δεν δοκιμαζεις πχ απο το CdBaby με κοστος 9.99$ (γυρω στα 6-7 ευρω)

http://www.cdbaby.com/cd/marceldonn/from/payplay
 
Τέλος πάντων, το (ξανα)αγόρασα από το c64audio και αμέσως μετά την αγορά μου... έπεσε το site!!! Δεν μπορώ να το κατεβάσω, ααααααααααααααααααααα!
:p

Στο c64audio παρεμπιπτόντως το έχει 6 ευρώ, ενώ αλλού το βρήκα με 1 (!!) ευρώ (αλλά πρέπει να 'γεμίσεις' το λογαριασμό σου πρώτα, με ελάχιστο τα $25).
 
Πίσω
Μπλουζα