Έχετε Firefox? Έχετε NES!

Ευτυχως δεν εχω Firefox.Την γλυτωσα εις διπλουν :biglaugh:
 
Χαχαχα! Κι εγώ Opera χρησιμοποιώ, αλλά όπως είπα για το γραφείο ακούγεται τέλειο...
 
Ρε παίδες αυτό το site είναι ... αργεντίνικο;

Ξέρετε μέχρι και ισπανο-πορτουγέζικα ;
 
Ε, δεν νομίζω ότι το παρακάτω είναι πολύ δύσκολο:

FireNes es una extensión para Firefox que nos permite jugar a alrededor de 2500 juegos de Nintendo, sin la necesidad de bajar nada, ni emulador ni roms.

Instalar la ultima version:

- Pagina en mozilla

- Instalar
 
Εγώ προσπάθησα να ανοίξω rom με το firefox αλλά δεν κάνει τίποτα!
 
f2bnp είπε:
Εγώ προσπάθησα να ανοίξω rom με το firefox αλλά δεν κάνει τίποτα!
Oχι φυσικα και δεν κανεις open file την nes rom για να τρεξεις τον εξομοιωτη.

Πηγαινε Tools, klik στο Firenes και θα σου ανοιξει την δικια του database με roms απο οπου κατεβαζεις online .

Τωρα κατα ποσο ειναι 100% νομιμο ...(κυριοι Moderators:boss:(*) ??? )

Παντως ειναι στην επισημη σελιδα του Firefox με τα extensions ....

(*)( Μεταξυ μας τωρα κατι μου λεει ,οτι και να υπηρχε κατι που διαφορετικα , ισως να ξυνιζε λιγο ,για τα ματια του Open Source Firefox ,θα κανανε :boss: τα στραβα :cool: . )

lpgqxdmcc1a9tu1lwi.jpg


pzhu6xw9ft9kqbeno9wc.jpg


Υ.Γ. τα πληκτρα του πληκτολογιου που χρησημοποιει ο εξομοιωτης ειναι τα arrow keys, Enter, Ctrl, Z and X .

@ΝJoy
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Nice!!!Θα το δοκιμάσω!
 
σκιζω το faxanadu ... καλη φαση...
 
Εγώ έπαιξα λίγο Castlevania 1.Νταξ retroκατάσταση xD /emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20" />
 
http://www.nintendo8.com

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί τόσος κόπος;

Άκου εκει κατεβάστε roms...

Αυτά ειναι ΜΠΟΥΡΔΕΣ.

Μπειτε στο site που παρέθεσα.
 
Karnov είπε:
Ρε παίδες αυτό το site είναι ... αργεντίνικο;
Ξέρετε μέχρι και ισπανο-πορτουγέζικα ;
Βασικα στα δεξια της σελιδας εχει επιλογη να διαλεξεις γλωσσα :) !

Ακυρο...Δεν αλλαζουν ολα..
 
Δεν ξέρω εαν όλες οι κονσόλες Nintendo υποστηρίζονται άπ' αυτό το πρόσθετο (GameBoy Advance, DS, κλπ).

Κατά τα άλλα, το site στο οποίο αναφέρθηκες υποστηρίζει 4 γλώσσες: ισπανικά, αγγλικά, πορτογαλικά και ιαπωνικά.

Δυστυχώς το FireNes δεν παρέχει την δυνατότητα να ορίσεις εσύ ο ίδιος τα δικά σου κουμπιά. Ίσως αυτό καταστεί εφικτό στις μελλοντικές εκδόσεις του add-on.
 
Μεταξυ μας τωρα κατι μου λεει ,οτι και να υπηρχε κατι που διαφορετικα , ισως να ξυνιζε λιγο ,για τα ματια του Open Source Firefox ,θα κανανε τα στραβα
Δεν παιζει αυτο :D Κλειδωνω το thread μεχρι να τσεκαρω το site και επανερχομαι.

* Εστω και με καθυστερηση 2 ετων.... βλεπω οτι το site "τραβαει" υλικο απο το vnes το οποιο διακινει copyrighted υλικο με τη γνωστη δικαιολογια της κατοχης των original παιχνιδιων. Οποτε το παρον thread παιρνει τον ... γνωστο δρομο.
 
Πίσω
Μπλουζα