Ήρθα... με δέχεστε;

Α...δεν μπορώ να πω..με απείλησαν ότι θα με βάλουν να βλέπω επί 1 ολόκληρη μέρα τη Ντενίση στους "Φρουρούς" να φωνάζει "θα σε καταστρέψω Ζαν(ννν)ηηηηηηηηη..." και για να με αποτελειώσουν θα παίξουν μαζί και τη σκηνή με το φλογερό εραστή και το αθώο παπαδάκι - Παπακαλιάτη.. :p Αλλά για δες καλύτερα τι γράφω..Μήπως τελικά εγώ είμαι ο "κακός"; :p

Βλέπω πάντως, πολυβόλο σε ατάκες! Δωσε!!! :D
 
καλα.μια ευχη εδωσα. :) .δεν ειναι κακο.και εσυ απ ότι βλέπω απο τους πιο πιστούς και ικανους είσαι εδω μέσα.και απο γνώσεις και απο τεχνικές ικανότητες.anyway που λέμε και εμείς εδω στα ορεινά της Κρήτης.Οι ευχές είναι ευχές.
 
retrofrog είπε:
Α...δεν μπορώ να πω..με απείλησαν ότι θα με βάλουν να βλέπω επί 1 ολόκληρη μέρα τη Ντενίση στους "Φρουρούς" να φωνάζει "θα σε καταστρέψω Ζαν(ννν)ηηηηηηηηη..." και για να με αποτελειώσουν θα παίξουν μαζί και τη σκηνή με το φλογερό εραστή και το αθώο παπαδάκι - Παπακαλιάτη.. :p Αλλά για δες καλύτερα τι γράφω..Μήπως τελικά εγώ είμαι ο "κακός"; :p Βλέπω πάντως, πολυβόλο σε ατάκες! Δωσε!!! :D
Κανενα προβλημα! :thumbup:

Αλλωστε οι περισσοτεροι εδω μεσα (ετσι πιστευω τουλαχιστον) εχουμε καλη αισθηση του χιουμορ! ;)

playmofreak είπε:
καλα.μια ευχη εδωσα. :) .δεν ειναι κακο.και εσυ απ ότι βλέπω απο τους πιο πιστούς και ικανους είσαι εδω μέσα.και απο γνώσεις και απο τεχνικές ικανότητες.anyway που λέμε και εμείς εδω στα ορεινά της Κρήτης.Οι ευχές είναι ευχές.
Απο τεχνικες γνωσεις πια....τι να σου πω... :p ...ξεφτερι εχω γινει....:biglaugh:

Συντεκνε κουζουλαθηκες? Γιαντα σε πειραξε η ρακι? :2beers:

Ιντα ειναι αυτα που λες ορε κοπελι? Δεν κατεω πραμα μωρε απο διαβολοκατασκευασματα....:what:
 
Aμολα καλουμπα Σταυρο!!!

Κοντα ειναι το τριχιλιαρο!!!
 
"Μηδε κρασι ηπια εγω μήδε ρακί με μέλι

μόνο ξανοίγω καθαρά εισ' 'αξιο κοπέλι."
 
Σε ευχαριστω πολυ imperium!:[
 
Πίσω
Μπλουζα