Ήρθε η ώρα να κατέβει το πατάρι!!!

Battleroar13

RetroNoob
Joined
15 Ιαν 2021
Μηνύματα
18
Αντιδράσεις
57
Καλή χρονιά σε όλους. Ειμαι ο Κώστας γράφτηκα χθες 42 ετών και τωρα το πρωι που γράφω έγινα 43! Αγαπώ τα παλια παιχνίδια και τα είχα ( εν γνώσει μου ) στο πατάρι αρκετά χρόνια και βρήκα το χρόνο λόγω καραντίνας να τα ψαξω περισσότερο και ανακαλύπτω μικρές μικρές προσθήκες. Να είστε όλοι καλά με υγεία και θα τα πούμε.
 
Καλώς ήλθες και χρόνια σου πολλά, να τα εκατοστήσεις!
 
Χρόνια σου πολλάάάάά!!!!
Καλώς ήλθες στη παρέα μας.Αν θες κι όποτε μπορέσεις ανέβασε και καμιά φωτογραφία απο τα παιχνίδια σου για τη κιβωτό των αναμνήσεών μας.Ξέρω πολλά 'παιδιά' των -άντα που θα ευχαριστηθούν.
 
Ευχαριστώ να είσαι καλά είμαι στο στάδιο της τακτοποίησης και στο να ξεχωρισω τα παιχνίδια και όλο και κάτι καινούργιο βρίσκω. Ξερω ότι έχω κάτι πολυ σπάνιο-α αλλά σιγά σιγά θα αναφερθώ σε όλα. Να εισαι καλά.
 
Καλώς ήρθες. Καλό κυνήγι αναμνήσεων και να τα εκατοστήσεις!
 
Ευχαριστώ πολύ καλή χρονιά

Αφού αναφέρθηκε ο darkhado σε αυτό θα κάνω μια αρχή με τις διπλές φιγούρες τερατομαχων τις οποιες και ανταλλαζω με καποιες που δεν έχω αν ενδιαφέρεται κάποιος. Είναι: Μια αγριόγατα γκρι χωρίς πρόβλημα, μια καφέ νυχτερίδα χωρίς χέρια, 1 μαύρο γάντζο (αλεπού) χωρίς πρόβλημα, μια σαύρα γαλάζια χωρίς πρόβλημα, 1 μπονγκο με ενα χέρι και κάποια μικρά προβληματάκια και 1 όπλο του , 1 μισοκομμενο οπλο του Ράμπο του ελέφαντα, 1 χρυσό όπλο του κερβερου,1 χρυσό άψογο και ένα αρκετα καλό ασημί όπλο της αρκούδας, 1 γκρι άψογο όπλο της νυχτερίδας ,1 άψογο χρυσό όπλο του Μινώταυρου, 1 χρυσό άψογο όπλο του Κρόνου και 1 μέτριο ασημί όπλο του Κριού. Θα ανεβάσω και φωτογραφία. Ευχαριστώ. Καλημέρα σε όλους.
 

Συνημμένα

  • 20210115_184109.jpg
    20210115_184109.jpg
    865 KB · Προβολές: 16
σου εχω στειλει και προσωπικο αλλα και στις ανταλλαγες
 
σου εχω στειλει και προσωπικο αλλα και στις ανταλλαγες
σε ευχαριστω. θα τα δω τωρα. δουλευα σημερα και προσπαθω να μπαινω οσο πιο συχνα μπορω. ειδα και τη φωτογραφια σου και εχω την εντυπωση δυστυχως πως τους εχω ολους. αλλα θα το ψαξω ξανα, facebook δεν εχω και γενικα απο social media τιποτα.
 
σε ευχαριστω. θα τα δω τωρα. δουλευα σημερα και προσπαθω να μπαινω οσο πιο συχνα μπορω. ειδα και τη φωτογραφια σου και εχω την εντυπωση δυστυχως πως τους εχω ολους. αλλα θα το ψαξω ξανα, facebook δεν εχω και γενικα απο social media τιποτα.
εχω και αυτα μονα ομως.

139932811_266257368193703_258452159022658828_n.jpg
 
Καλώς ήρθες και πολύχρονος. Μήπως κατά τύχη έχεις και βιντεοπαιχνίδια; Αυτά μαζεύω εγώ και θα χαρώ να δω παλιά πράγματα!! Καλή περιήγηση εδώ μέσα!
 
για βιντεοπαιχνιδια δεν ξερω ισως και να εχω αλλα δεν ειμαι πολυ σιγουρος. ξερω οτι εχω σιγουρα την παιχνιδομηχανη το atari 2600 αλλα παιχνιδια χλωμο
 
Χρόνια σου πολλάάάάά!!!!
Καλώς ήλθες στη παρέα μας.Αν θες κι όποτε μπορέσεις ανέβασε και καμιά φωτογραφία απο τα παιχνίδια σου για τη κιβωτό των αναμνήσεών μας.Ξέρω πολλά 'παιδιά' των -άντα που θα ευχαριστηθούν.
των ηντα, των ηντα?
 
Σήμερα το μεσημέρι μετά τη δουλειά βρήκα χρόνο και έψαξα στον χώρο που έχουμε μπερδεμένα τα πράγματα που ξεσκαρταρω και βρήκα άλλη μια σακουλιτσα "θησαυρό" που έφερα σπίτι με φιγούρες playmobil 1974 και airgam boys που είχα λατρεία αλλά μόνο τις φιγούρες και τη μπάλα ποδοσφαίρου. Συν κάτι άλλες μικροφιγουριτσες που δεν θυμάμαι πως λέγονται αλλά θα τις βρω. Ομάδες Subutteo, κεραυνός της ασφάλτου, world cup 1986, τροχός της τύχης κ.α Είμαι πολύ χαρούμενος.
 
Καλησπέρα συντοπίτη. Καλωσόρισες στο forum μας. Μήπως είσαι κιόλα ο κιθαρίστας των Battleroar?

Κατά τα άλλα να θυμίσω (just in case) ότι απαγορεύονται οι πωλήσεις, επιτρέπονται οι ανταλλαγές.
 
οχι καμια σχεση απλα μου αρεσουν. μακαρι να ειχα μαθει να παιζω μουσικη. εννοειται διαβασα τους κανονες και το γνωριζω οτι δεν επιτρεπονται οι πωλησεις. ευχαριστω παντως για την καθοδηγηση.να εισαι καλα.

20210122_213011.jpg

Αυτή που κρατάει salas

20210122_222527.jpg
 
To "patari" ο Atari (και η Amiga) είναι από τα αγαπημένα μας μέρη και συνήθειες. Καλώς ήλθες!
 
Πίσω
Μπλουζα