Ήταν όλες τους κουκλάρες!

Μοντελάκι "Για ψώνια στην Τσιμισκή" (ναι κι εγω έτσι κατεβαίνω κέντρο!Χα!)

1998fu9.jpg


Άντε φτάνει προς το παρόν!Πρέπει και να μαγειρέψω τίποτα!Χμ...η barbie μαγείρισσα...ή σερβιτόρα...χμ...Βοήθειαααα!!
 
Arduinna είπε:
Άντε φτάνει προς το παρόν!Πρέπει και να μαγειρέψω τίποτα!Χμ...η barbie μαγείρισσα...ή σερβιτόρα...χμ...Βοήθειαααα!!
Η Barbie .. ΜΟΥΣΑΚΑΣ ! :eek:

( καλά, εσύ είσαι ικανή να το προσπαθήσεις και αυτό !! ) :D
 
Προτιμώ την heavy metaλου!!! Τέλεια!!
 
hi

Egw exw na pw to eksis....oti apo mikros eperna tis koykles tis adelfis moy,tis koyreya,tis ekana rombot.... k epeza me ta transformers ...moy

vevaia...ofeilw na omologisw,oti epeza k otan mazeyotan ta koritsia...den ntrepomai na to pw..!!:rolleyes:

H Barbie....k i Cindy...perasan apo ta xeria moy...

ti skytali...megalwnontas ligo i adelfi moy,arxise na tis koyreyei k ayti...xalia bebaia,
 
η μελαχροινη barbie ολα τα λεφτα,ξανθια κ gothoy απλα δε συμβιβαζεται,ευγε!
 
Arduinna είπε:
Ένα παλιό ποστίς έκανε την δουλειά! Επιτέλους να το κάνω και απόσβεση!Τώρα είναι πραγματική γκοθού!
1996ln5.jpg
Βρε σαν ποιον μοιάζει, σαν ποιον μοιάζει...

bill_kaulitz_1178474792.jpg


Άχρηστη πληροφορία, αλλά για όσους δε ξέρετε ΑΥΤΟ παραπάνω είναι ο τραγουδιστής (?) των Tokio Hotel

kaos-not-tagged-smiley-5675.gif
kaos-not-tagged-smiley-5675.gif
kaos-not-tagged-smiley-5675.gif
kaos-not-tagged-smiley-5675.gif
kaos-not-tagged-smiley-5675.gif
 
O τραγουδιστης?????
 
Ναι! Όλως περιέργως αγόρι ΤΟ δήλωσαν στο ληξιαρχείο
 
Γιατι μου φαινονται creepy ολα αυτα;; Ισως επειδη εχω δει πολλα θριλερ με παιχνιδια που ζωντανευουν!!
 
Rakeesh είπε:
Γιατι μου φαινονται creepy ολα αυτα;; Ισως επειδη εχω δει πολλα θριλερ με παιχνιδια που ζωντανευουν!!
Όπως ο Chucky στην Κούκλα του Σατανά;

review_dreamchucky_3.jpg
 
snakeyes08 είπε:
Βρε σαν ποιον μοιάζει, σαν ποιον μοιάζει...
bill_kaulitz_1178474792.jpg


Άχρηστη πληροφορία, αλλά για όσους δε ξέρετε ΑΥΤΟ παραπάνω είναι ο τραγουδιστής (?) των Tokio Hotel

kaos-not-tagged-smiley-5675.gif
kaos-not-tagged-smiley-5675.gif
kaos-not-tagged-smiley-5675.gif
kaos-not-tagged-smiley-5675.gif
kaos-not-tagged-smiley-5675.gif
Τα μάτια του μόνος του τα βάφει; Ώρες ολόκληρες να προσπαθώ, τόσο καλό αποτέλεσμα αποκλείεται να πετύχω!!! Έλεος!

Και για να είμαι ον τοπικ, τη barbie μου την έχω ακόμη (και τη cindy δηλαδή, αλλά για κάποιο λόγο ποτέ δεν τη χώνεψα αυτή την κούκλα) αλλά η αγαπημένη μου πάντα ήταν η bibibo, η οποία δεν έχω ιδέα που βρίσκεται. Μάλλον ο τυφώνας-μητέρα την ξαποστειλε σε ανύποπτο χρόνο! :cry:
 
Πίσω
Μπλουζα